Home Styl Najmodniejsze kolory wiosny 2018

Najmodniejsze kolory wiosny 2018

spring-2298279_640

Zimowa aura powoli się kończy, a wraz z nią lądują w szafie grube, puchowe kurtki. Nadchodzi czas, by przygotować się do wiosny, a więc… kupić nowe, lekkie ubrania, bieliznę oraz piżamy i koszule nocne. Zobacz, jakie kolory są w tym roku na topie!

Intensywny fiolet
Intrygujący, szlachetny i tajemniczy, prezentuje się niezwykle kobieco i sprawia, że stylizacja nabiera bardziej wyrazistego charakteru. Fiolet można nosić w połączeniu z czernią, bielą lub granatem, choć współcześni projektanci łączą go nawet… z zielenią. Fioletowa piżama, t-shirt lub chociażby apaszka koniecznie muszą znaleźć się na Twojej liście zakupów!

Klasyczna biel
Nie ma chyba (poza czernią) koloru tak uniwersalnego, jak biel. Pasuje ona do wszystkiego i sprawdza się przy każdej okazji – od wyjścia do pracy, po… ślub! Wiosną 2018 królować będą białe, luźne koszule, koronki przy dekoltach oraz rozszerzane spodnie, które powróciły do mody po wielu latach! Biel warto zestawiać z granatem – nadamy w ten sposób stylizacji marynarskiego charakteru, który jest bardzo modny, szczególnie gdy temperatura za oknem staje się coraz wyższa!

Słoneczna żółć
Co jakiś czas żółty wraca do łask – w tym sezonie projektanci pokochali jego wyrazistą, energetyzującą odsłonę. Żółty dodaje naszej cerze blasku, pięknie wydobywa barwę ciemnych lub rudych włosów i… sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie! Z jakimi kolorami połączyć żółć? Żółty pasuje do wielu odcieni – wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Łącząc żółty z intensywnym granatem, czernią, czerwienią otrzymamy energetyczne, rzucające się w oczy zestawienie. Łącząc żółty z bielą, ecru uzyskamy efekt subtelnego romantyzmu.

Namiętna czerwień
Kolor “z pazurem”, który zawsze dodaje charakteru! Oczywiście, ubrania w kolorze krwistoczerwonym nie sprawdzą się w pracy, gdzie obowiązuje nas dress code, ale zawsze możemy sięgnąć chociażby po czerwony dodatek. Poza tym, praca kiedyś się kończy – na romantyczne wieczory warto przygotować koszule nocne w tym pobudzającym zmysły kolorze! (Zerknij na czerwone koszule ze sklepu MissiSleepy.pl na stronie https://missisleepy.pl/koszule-nocne/)