Home Styl Najlepsze zegarki do codziennych stylizacji

Najlepsze zegarki do codziennych stylizacji

fashion-3259322_1280

Jeszcze do niedawna zegarki były traktowane jedynie jako przedmiot użytkowy. Poza tym nie był to taki znowu najpopularniejszy gadżet w przypadku kobiet – częściej zegarki nosili raczej mężczyźni. Ponadto właściwie każdy ma zegarek w swoim smartfonie. Co takiego zatem mają w sobie damskie zegarki, że stały się nieodłącznym elementem wielu kobiecych stylizacji?

Zegarki damskie jako biżuteria

Biżuteria jest tym, co dodaje uroku stylizacjom, a niekiedy nawet decyduje o ostatecznym efekcie. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór najróżniejszych modeli damskich zegarków: na pasku, na bransolecie, różnokolorowe, a nawet złote czy srebrne. Wiele z nich to prawdziwe cacka – misternie zdobione niczym małe dzieła sztuki albo po prostu wyróżniające się mocnym kolorem czy niebanalnym motywem. Fantazja projektantów nie zna granic – tak oto zegarki z przedmiotów użytkowych stały się prawdziwą ozdobą, która cieszy oczy nie tylko właścicielki.

Jeden zegarek, a może dwa?

Chyba każda z nas potwierdzi, że pięknej biżuterii nigdy za dużo – tym bardziej, że każda najlepiej będzie prezentowała się przy innej okazji. Podobnie warto postąpić z zegarkiem – można posiadać jeden zegarek, ale z wymiennymi paskami, aby móc go dostosować do konkretnej stylizacji. Można również posiadać kilka różnych zegarków tak, by swobodnie wymieniać je w zależności od potrzeb i okazji.

Zegarek w codziennych stylizacjach

Na co dzień pełnimy wiele różnych ról i do nich musimy dostosować również nasz wygląd. Warto, aby zegarki także współgrały z wybranymi przez nas stylizacjami. Jako uzupełnienie stroju do pracy dobrze będzie prezentował się zegarek o klasycznym wyglądzie, najlepiej na pasku i w stonowanym kolorze – odpowiednie będą brązy, beże, czerń, a także granat czy delikatne pastele.

Na spotkanie z przyjaciółmi albo zakupy odpowiedni będzie strój w nieco luźniejszym, sportowym stylu. Stąd też dobrym wyborem będzie sportowy zegarek na wytrzymałym, gumowym pasku – zniesie naprawdę wiele i posłuży nam przez długi czas, a przy tym będzie nowoczesnym dodatkiem do swobodniejszych stylizacji.

Zobacz także: https://www.lovestoryonline.pl/78-zegarki_damskie

Od czasu do czasu planujemy również różne wieczorne wyjścia. Mniej lub bardziej eleganckie wymagają z reguły nieco bardziej biżuteryjnych dodatków. Dlatego też do takich stylizacji odpowiedni będzie zegarek na bransolecie – najlepiej w złotym lub srebrnym kolorze. Najróżniejsze kształty i faktury bransolet sprawiają, że zegarek może być naprawdę efektownym dodatkiem również do wieczorowych stylizacji.

Zegarki damskie stanowią nieodłączny element wielu przemyślanych stylizacji. Trudno się temu dziwić, gdyż ich wybór jest naprawdę szeroki. Ponadto damskie zegarki kuszą najprzeróżniejszymi kolorami, wzorami, a nawet kształtami – każda z nas znajdzie przynajmniej jeden taki, który skradnie jej serce. Zegarek może być bardzo efektownym dodatkiem nadającym pożądany charakter wybranej stylizacji. Warto zatem w pełni wykorzystać ich potencjał i zaopatrzyć się w kilka różnych egzemplarzy, które pozwolą z każdego stroju wydobyć to co najlepsze.