Home Styl Na fali zmysłów

Na fali zmysłów

20_Etam_Jednoczesciowe

Jednoczęściowe stroje kąpielowe z najnowszej kolekcji francuskiej marki Etam sprawią, że zawsze będziesz w centrum uwagi. Podkreślona sylwetka i doskonały styl gwarantowane!

Są superstylowe, doskonale korygują drobne niedoskonałości sylwetki i świetnie sprawdzają się jako element letniej stylizacji. W kolekcji lato 2018 francuskiej marki Etam znalazło się ponad 20 modeli jednoczęściowych strojów kąpielowych. Pytanie brzmi: który wybrać?

 

Po pierwsze: kolor

Dominującą rolę w kolekcji odgrywają ponadczasowe, eleganckie klasyki – czerń, granat, khaki, ale nie tylko! Fanki soczystych barw mogą wybierać spośród soczystych żółci, pomarańczy czy zieleni.

Po drugie: deseń

Mono kolor czy modny wzór? Projektanci Etam pomyśleli o obu opcjach. Wśród letnich nadruków znalazły się motywy kwiatowe, egzotyczne liście, retro groszki czy supermodne pionowe pasy. Alternatywa dla printów? Tkanina z tłoczeniami bądź z dodatkiem mieniącej się w słońcu nitki.

Po trzecie: detal

Falbanki, sznurowania, metalowe elementy, głębokie dekolty. Bogactwo detali w kolekcji Etam zaspokoi potrzeby każdej fanki mody. Tegorocznym hitem są ozdobne plecy, przeniesione wprost z kolekcji bielizny francuskiej marki.

Po czwarte: forma

Wiązane na szyi, z odsłoniętymi plecami, z trójkątnymi miseczkami, a może powrót do klasycznych, prostych strojów kąpielowych? Formę dopasowujemy do sylwetki, okazji i… temperamentu!

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe Etam dostępne są w salonach stacjonarnych marki oraz na www.etam.pl