Home Uroda Na czym polega współpraca z Avon?

Na czym polega współpraca z Avon?

konsultantka-avon

Dodatkowa praca, której poszukuje wiele osób może przynieść dodatkowe pieniądze pozwalające bardziej zadbać o domowy budżet. Często decydujemy się na współpracę w ramach sprzedaży produktów z jakąś firmą głównie dlatego, że nie wymaga dużej ilości czasu a może przynieść całkiem spore zyski. Dodatkowo taka praca jest niezobowiązująca i w każdej chwili można ją zostawić.

Korzyści finansowe konsultantki Avon

Współpraca z Avon przynosi zarejestrowanym osobom wiele korzyści. Poniżej przedstawimy najważniejsze korzyści jakie przynosi konsultantom współpraca z Avon. Każda zarejestrowana konsultantka w firmie Avon otrzymuje rabat na produkty od 15% do aż 40%. Rabat uzależniony jest od wielkości zamówień, a obrót kumulowany jest w skali każdej kampanii. Katalog w Avon jest ważny dokładnie 21 dni, czyli 3 tygodnie i w tym czasie można cieszyć się promocjami jakie Avon przygotował dla swoich klientów. Aby konsultantka mogła zamawiać bez dodatkowych kosztów wymagane jest złożenie zamówienia online powyżej kwoty 160zł. Jeśli zamówienie będzie miało mniejszą wartość to zostaną naliczone koszty małego zamówienia równe 10zł. Powyżej kwoty 160zł konsultantka wchodzi na rabat 20% i zamawia produkty z odbiorem w punkcie za darmo. Dla osób bardziej zaangażowanych od 260zł naliczany jest rabat 25%, od kwoty 560zł otrzymujemy 30%, od 1060zł otrzymujemy 35%, a od kwoty 3060zł otrzymujemy 40%. Jak widać w Avon najbardziej opłacalne jest składanie dużych zamówień ponieważ marża może być naprawdę spora.

Dodatkowe korzyści konsultantki Avon

Współpraca z Avon jako konsultantka to wiele korzyści. Poza rabatem konsultantka ma dostęp do specjalnych promocji i wyprzedaży. Do każdego katalogu wydawany jest również katalog o nazwie FOCUS, w którym są extra rabaty, promocje i wyprzedaże tylko dla konsultantek. Avon w każdej kampanii promuje zamawianie dużej ilości produktów i nalicza za to rabaty nawet do 70% od przecenionych ofert katalogowych. Marża ze sprzedaży takich produktów jest potężna, a wiele osób dzięki temu jest w stanie utrzymać się również ze sprzedaży produktów Avon.

Lider w Avon

W Avon możliwe są dwa modele współpracy. Jako konsultantka i jako lider. Zasady bycia konsultantką wyjaśniliśmy wcześniej. Jako lider mamy możliwość budowania zespołu konsultantek i innych liderów i otrzymywaniu prowizji z własnej grupy za wprowadzanie tych osób do Avon. Jest to świetna możliwość, która przy odpowiednim zaangażowaniu może wygenerować dla Nas dochód pasywny.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę http://avon.zarejestrujemycie.pl/ gdzie można poznać szczegóły na temat współpracy z Avon oraz otrzymać darmowe katalogi i materiały dla zainteresowanych współpracą osób.