Home Styl MODNY TELEFON- SPERSONALIZOWANE ETUI GADŻET CZY „MUST HAVE”?

MODNY TELEFON- SPERSONALIZOWANE ETUI GADŻET CZY „MUST HAVE”?

Zdjecie-etuopl-kreator (1)

Zastanawiałaś się kiedyś nad symbiozą z własnym telefonem komórkowym i emocjonalnym stosunkiem do niego? Jest coś takiego w naszej kobiecej naturze, że tworzymy sobie swój własny świat pokolorowany naszymi kredkami. I bardzo dobrze! Gdyby cały świat należał do Kobiet, byłby on dużo piękniejszy od tego, w którym żyjemy.

Etui na telefon jak kobiece fatałaszki

Każda z nas lubi się wyróżniać – zgodzicie się ze mną? Lubimy się przebierać, zmieniać stroje, dodatki, fryzury. Nasz wygląd bardzo często świadczy o stanie naszej duszy. Swoje emocje uwalniamy poprzez demonstrację modą. Dlaczego nie miałybyśmy tego robić poprzez zmianę szaty czegoś, co niemal bez przerwy mamy w dłoniach. Zatem ubierzmy nasze smarfony w etui, które powiedzą coś o nas. Nie standardowe, bezpłciowe etui, jakich setki zalega na półkach sklepów z akcesoriami. Zróbmy prezent sobie i naszemu smartfonowi poprzez zafundowanie mu indywidualnego etui, nawet więcej – niech to będzie etui z własnym nadrukiem – naszym, osobistym, niepowtarzalnym. Takie etui, które wyróżni nas samych i nasz mały życiowy niezbędnik.

Moda czy kaprys?

A czyż moda nie jest kaprysem projektantów? Przecież każda kobieta ma w sobie tyle próżności, że chciałaby, aby ją zapamiętano z wyróżników, którymi może się pochwalić. Telefon komórkowy, który jest w naszych dłoniach przez wiele godzin w ciągu każdego dnia, jest też naszą małą maskotką, naszym dodatkiem, który może wiele o nas powiedzieć. Dać sygnały do zewnętrznego świata o naszej wewnętrznej naturze i pragnieniach. Indywidualne etui z własnym nadrukiem, niepowtarzalne, jedyne, z wymyślonym przez nas kolorem i tekstem da sygnał środowisku, z kim ma do czynienia.
Zdjecie-etuopl-kreator (2)

Co w trawie piszczy…

Możliwość wyrażenia samej siebie poprzez przedmioty, którymi się otaczamy jest szalenie istotna dla naszego Ego. Zatem bądźmy trendy dla naszych smartfonów i ubierzmy je w zgodzie z modą.

Kolory, grafika, ozdobniki – co wybrać

Możliwości jest bardzo wiele. Zawsze będą modne kolory ziemi. Chcemy być na czasie? – Idzie wiosna, zatem wszelkie odcienie zieleni będą bardzo pożądane. Dajmy szansę naszej komórce poczuć tą radosną porę roku poprzez dobranie dla niej sukienki w modnym kolorze. A i my biorąc ją do ręki poczujemy przypływ pozytywnej energii. Nie lubisz zielonego? OK, są inne kolory, także bardzo modne. Na przykład złoto we wszystkich odmianach – jak piękne wiosenne słońce, którego tak wyczekujemy o tej porze roku.

Szczęśliwe barwy – to za mało?

I na to znajdzie się rozwiązanie. Teraz możemy zaprojektować nie tylko barwę etui na nasz telefon, ale i ewentualny wzór, który zostanie nadrukowany na osłonce naszego telefonu. Taka personalizacja to absolutny hit. Śledzimy pokazy projektantów mody – moda dla kobiet na wiosnę jest szalenie… kobieca. Modne są falbanki, koronki, zwiewne tkaniny. Stwórzmy własną grafikę dla etui będącą w absolutnej zgodzie z trendami mody.

Czy tylko jedną suknię masz w swojej szafie?

Pytanie retoryczne, bo każdy zna odpowiedź – NIE!!! Zatem, niech i nasz telefon może się pochwalić (a my nim), że ma stroje na różne okazje, a każda szata jest w zgodzie z modą. Inna suknia do pracy, inna na popołudniowe spotkania, a jeszcze inna na wieczór – modne jest glamour, więc zaprojektujmy i dla naszego telefonu etui z własnym nadrukiem w tym stylu.

Zdjecie-etuopl-kreator (3)

Niech nasz smarfon nie będzie tylko urządzeniem z bardzo praktycznymi funkcjami, bez których już żyć nie potrafimy. Niech cieszy nasze oko modnym strojem zaprojektowanym przez właścicielki i opowie światu o naszej naturze