Home Wydarzenia „MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO” – relacja z warsztatów Kingi Bogdańskiej

„MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO” – relacja z warsztatów Kingi Bogdańskiej

Kinga Bogdańska

Co to znaczy być „mistrzynią swojego życia”? Czy współczesna Kobieta może poczuć się „mistrzynią” w natłoku pędzących spraw i obowiązków? Czy „silna mimo wszystko” to tylko pięknie brzmiący tytuł warsztatu Kingi Bogdańskiej Mentorki, Trenerki Rozwoju Osobistego i Coacha?

13 października w Warszawie odbył się warsztat „MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO” zorganizowany i poprowadzony przez Kingę Bogdańską. Był to niezwykły, tętniący kobiecą energią, pełen refleksji i wglądów w siebie dzień. W trakcie, którego uczestniczki prowadzone w procesie rozwojowym przez Kingę Bogdańską miały możliwość za pomocą wielu ćwiczeń indywidualnych i grupowych m.in. rozpocząć pracę nad swoimi przekonaniami, odkryć swój wewnętrzny diament, wyrzucić z ciała blokady i przetransformować je w nową, czystą energię.

od lewej: Kinga Piwowarska, Marzena Ewa Zdolska, Kinga Bogdańska
od lewej: Kinga Piwowarska, Marzena Ewa Zdolska, Kinga Bogdańska

Tym co zdecydowanie wyróżniało ten warsztat, od innych tego typu dostępnych na rynku była wyjątkowa oprawa muzyczna, którą w trakcie całego dnia zapewniał DJ Marten, który w bardzo intuicyjny sposób podążał za słowami Kingi zwłaszcza w trakcie medytacji, co również doceniła sama trenerka:
Jestem dumna z siebie, że pozwoliłam sobie na zmiany podążając za uczestniczkami i ich procesami, co pewnie było niełatwe dla Martena, ze względu na to, że była to nasza pierwsza współpraca.
Autorka warsztatów uznała je za bardzo udane, choć nie ukrywa, że włożyła w ich przygotowanie bardzo wiele energii, gdyż pracowała nad ich koncepcją i marketingiem od lipca.
– Pomimo różnych kryzysów, które przechodziłam w trakcie przygotowywania warsztatów uważam, że to co zrobiłam, jest po prostu fantastyczne. Zrealizowałam cele, które przed sobą postawiłam. Głębokie poruszenie uczestniczek warsztatu, ich zaangażowanie oraz feedback jaki otrzymałam sprawiły, że już teraz wiem, iż nie poprzestanę na tym wydarzeniu, tym bardziej, że uczestniczki już teraz pytają o terminy kolejnych takich warsztatów, na które mogłyby zaprosić swoje koleżanki.

Do współtworzenia warsztatu „MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO”  Kinga Bogdańska zaprosiła trzy niesamowite kobiety: Marzenę Ewę Zdolską, Kanię i Kingę Piwowarską, by swoimi autentycznymi historiami, które bardzo poruszyły uczestniczki warsztatu pokazały, że realne kobiety, mogą i potrafią być silne mimo wszystko, dzięki podjętym przez siebie decyzjom, determinacji i wierze, że zasługują na szczęście i potrafią o nie zawalczyć.

40684096_1921074344602512_5668094866249220096_n

41838938_1937304376312842_7155607165166682112_n

43647274_1967991179910828_9022493843735445504_o

Marzena Ewa Zdolska swoim wystąpieniem udowodniła, że trudne dzieciństwo może być trampoliną do szczęśliwego życia.

Kinga Piwowarska swoim miniwarsztatem zwróciła uwagę na to, jak ważny jest sposób podejmowania decyzji, a także pokazała od czego zależy ich konsekwentna realizacja.

Kania z kolei zapraszając uczestniczki do pracy z ciałem pokazała, że poczucie godności i własnej wartości wypływa z nas samych i nikt i nic nie może nam go odebrać.

Te prawdziwe historie opowiedziane z głębi serca wzbogaciły warsztat i spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem jego uczestniczek, jak powiedziała jedna z nich – Barbara Wach:  – Udział w warsztatach „MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO” pozwolił mi znaleźć drogę do siebie. Czasem w naszym życiu potrzebujemy innych osób które wskażą nam drogę i zainspirują do zmiany życia na lepsze. Każda z nas ma czasem gorsze i lepsze dni jak pokazały to prelegentki na szkoleniu, historia każdej z kobiet była inna i dzięki temu uczestniczki warsztatów mogły zastanowić się co u nich jest podobnego i co mogą zrobić by ich życie również przekuć w sukces którego pragnie każda z nas. Wystąpienie Kingi Piwowarskiej było dla mnie magiczne, pokazała jak w swojej szarej codzienności i w tym co nas spotyka odnaleźć swoją wewnętrzną siłę by być „silną mimo wszystko” jak brzmiał temat warsztatów. Czasem jest tak, że tam gdzie innym wydaje się coś końcem dla innych jest początkiem cudownej drogi która zaczyna układać się w całość. Z całego serca polecam uczestnictwo w takich warsztatach zwłaszcza kobietom, które w codziennym pędzie życia, dbania o dom i rodzinę zapominają o sobie i o tym, że ich wewnętrzna siła czeka na to aby ją obudzić by mogły stać się szczęśliwymi i świadomymi kobietami które również mają prawo na rozwój także duchowy by odnaleźć swoje „Ja”.

Fot.Marzena Ewa Zdolska
Fot.Marzena Ewa Zdolska

Wzruszenia, głębokie procesy i szczere podziękowania zakończyły ten intensywny dzień pracy z samą sobą i upewniły Kingę Bogdańską, że to co zrobiła ma ogromna wartość.

dyplom