Home Wydarzenia Miss World Poland 2016 wybrana!

Miss World Poland 2016 wybrana!

ant_4174

9 października na oficjalnym castingu Miss World Poland Jury, m.in. z Agnieszką Rylik w składzie wybrało nową Miss World Poland 2016 . Została nią 19- letnia mieszkanka Glinojecka Kaja Klimkiewicz.

Kaja jest uczennicą II LO w Ciechanowie, uczy się w klasie maturalnej. Interesuje się muzyką i literaturą fantastyczną. Jest wokalistką w zespole muzycznym „Talizman”, śpiewa na imprezach okolicznościowych i eventach. Jeździ konno, jest instruktorem jeździectwa. Gra w siatkówkę w reprezentacji szkoły, ma patent żeglarski, jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Glinojecku.

Jej wielką pasją są motocykle. „W ramach realizacji swoich pasji biorę udział w licznych akcjach charytatywnych, np. Zloty Mikołajów na motocyklach, w ramach których zbierane są fundusze na cele charytatywne” – mówi Kaja.

Jak mówi o sobie Kaja „Jednym z moich atutów jest to, że potrafię się odnaleźć w każdej sytuacji. Jestem pewna siebie i wytrwale dążę do wyznaczonych sobie celów. Jestem ambitna i to pomaga mi rozwijać swoje talenty i zainteresowania” .

I wicemiss World Poland 2016 została Paulina Mękal a II wicemiss World Poland 2016 jest Klaudia Rekosz.