Home Lifestyle MIONETTO PROSECCO kreuje atmosferę gorącej Italii

MIONETTO PROSECCO kreuje atmosferę gorącej Italii

wystawa biżuterii MIONETTO SPARKLING COLLECTION

Tegoroczna kampania MIONETTO PROSECCO pod hasłem „ODKRYJ WŁOSKI STYL ŻYCIA” zbudowana jest wokół klimatu luksusowych jachtów i nowoczesnej biżuterii 3D.

W szczycie letniego sezonu wielbiciele włoskiego MIONETTO PROSECCO mieli szansę poczuć atmosferę gorącej Italii w otoczeniu wyjątkowej biżuterii dedykowanej marce oraz w obecności włoskiego projektanta Dario Scapitta. Gościł on w Sopocie po raz pierwszy a okoliczność była niezwykła – wystawa specjalnie zaprojektowanej kolekcji biżuterii MIONETTO SPARKLING COLLECTION, dla której inspiracją była wysublimowana stylistyka oraz niepowtarzalny charakter włoskiego MIONETTO PROSECCO. Wydarzenie miało miejsce w trakcie wieczoru Ocean Challenge Yacht Club w klubie Unique w Sopocie, który towarzyszył elitarnej imprezie gromadzącej najlepszych żeglarzy z całego świata Energa Sopot Match Race 2016.

Sprzyjająca aura, powiew morskiej bryzy i wyrafinowane wnętrze klubu przy Molo w Sopocie stanowiły doskonałe tło dla niezwykłych doznań, jakie zapewniało gościom MIONETTO PROSECCO urzekające swą lekkością i uwodzicielską, przyjemnie owocową nutą.

Dodatkowo, do końca sierpnia można znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy wejdą w posiadanie dedykowanej marce MIONETTO biżuterii MIONETTO SPARKLING COLLECTION. Biżuteria została wykonana z nylonu w technice 3D z wykorzystaniem drobinek złota. Wystarczy odwiedzić stronę www.mionettoprosecco.pl i wziąć udział w konkursie. Za pomocą specjalnej aplikacji na stronie należy przesłać własne aranżacje z MIONETTO, utrzymane w stylu sparkling. Najlepsze zdjęcia nagrodzone zostaną biżuterią z limitowanej edycji MIONETTO SPARKLING COLLECTION