Home Zdrowie Masaż idealny, czyli lecznicze właściwości masażu

Masaż idealny, czyli lecznicze właściwości masażu

Masseur doing massage on woman back in spa salon

Właściwości pielęgnacyjne i lecznicze masażu znane są od starożytności we wszystkich szerokościach geograficznych. Wiele kultur wypracowało swoje unikatowe techniki masażu, których cudownymi skutkami mogli cieszyć się tylko ich przedstawiciele.

Na szczęście wraz z procesem globalizacji tajniki pradawnej wiedzy wschodu i zachodu przywędrowały także do Europy, tak byśmy w jednym miejscu mogły korzystać z całej ferii możliwości profesjonalnej pielęgnacji naszego ciała.

Po wielu godzinach pracy czujesz się wykończona, a twoja podświadomość podpowiada, że masaż mógłby zdziałać cuda? Sama jednak nie wiesz, który rodzaj zabiegu wybrać?
Dzięki naszemu przewodnikowi skorzystasz z najbardziej odpowiedniego masażu dla Ciebie!

Dla zestresowanych i zabieganych

Hindusi doskonale wiedzą jak uzyskać poczucie głębokiego relaksu, wyciszenia jednocześnie eliminując negatywne skutki codziennego stresu. Jeśli więc cierpisz na bezsenność, a twój dzień wypełniają piętrzące się zadania wyrównaj swój wewnętrzny potencjał energetyczny w trakcie masażu hinduskiego.

Z odległych zakątków świata przybył również masaż Polinezyjski, który nie tylko relaksuje i uwalnia potencjał, ale także dodaje sił i chęci do działania.

Kolejnym pomysłem na odpędzenie od siebie złych myśli i osiągnięcie stanu głębokiego relaksu połączonego z regeneracją obolałych mięśni jest masaż rozgrzanymi kamieniami turmalinowymi pomocny także w leczeniu górnych dróg oddechowych.

Dla chcących wygrać walkę z cellulitem

Cellulit jest prawdziwym utrapieniem większości z nas, na szczęście z pomocą przychodzą kolejne niezwykle przyjemne masaże. Wśród nich oparty na medycynie dalekiego wschodu, poprawiający krążenie krwi i limfy, a także usprawniający wydalenie zbędnych produktów przemiany materii masaż bańką chińską.
Innym doskonale wpływającym na jędrność i elastyczność skóry masażem jest bardzo popularny również wśród młodych Mam masaż lodem, który również regeneruje skórę i opóźnia procesy starzenia!

Dla spragnionych głębokiego nawilżenia

Połączenie kojącego dotyku, relaksujących zapachów, delikatnego ciepła i dobroczynnych fitoolejków wykorzystywanych w świecach daje długotrwałe rezultaty nawilżenia i ukojenia wszystkich rodzajów skóry. Masaż świecą jest rekomendowany zwłaszcza do osób chcących jednocześnie zadbać o głębokie nawilżenie połączone z przyjemnością pracy z ciałem.

Dla borykających się z obrzękiem nóg

Po całym dniu na szpilkach miewasz spuchnięte nogi wokół kostek, co nie tylko źle wygląda, ale także niekorzystnie wpływa na twoje zdrowie? Wypróbuj drenaż limfatyczny będący doskonałym zabiegiem profilaktyki cellulitu i żylaków, a także przynoszącym ulgę, poprawę krążenia i wzmacniającym odporność.

To tylko kilka z możliwych form wsparcia zdrowia i urody jakie zapewnia masaż Wrocław i inne duże miasta są idealnym miejscem do znalezienia profesjonalnych gabinetów, w których na początek będziesz mogła wybrać tą najodpowiedniejszą dla siebie technikę masażu, po to by rozkochać się w dobrostanie prawdziwego odprężenia i krok po kroku odkrywać kolejne sekrety tej psychofizycznej przyjemności.