Home Lifestyle Magia wspomnień w każdej chwili z Galaxy S7

Magia wspomnień w każdej chwili z Galaxy S7

Young woman taking a photo using smartphone by the seaside

Pragniesz zachować ważne wydarzenia ze swojego życia w sposób pewny, trwały i wyrazisty? Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje telefon Samsung Galaxy S7.

Pamięć absolutna

Choć zapewne wielu z nas tego by chciało, niestety niemożliwe jest zapamiętanie wszystkich wydarzeń w sposób dokładny i precyzyjny. Różnego rodzaju szczegóły z biegiem dni, miesięcy i lat tracą na wyrazistości, a do podzielenia się nawet najlepszymi wspomnieniami musi wystarczyć mniej lub bardziej szczegółowa opowieść. Oczywiście tu duże pole do popisu ma wyobraźnia słuchaczy, ale czy nie lepiej i przyjemniej byłoby obejrzeć piękne zdjęcia lub filmy z wydarzeń, które chcesz zachować na dłużej?

Niestety ludzka pamięć nie ma takich możliwości, a przynajmniej do tej pory nie wynaleziono sposobu, aby czegoś takiego dokonać. Wszystkie kadry możesz jednak zachować w pamięci telefonu, gdzie będą one nie tylko bezpieczniejsze, ale i łatwiej dostępne. W każdym momencie wrócisz do nich, wyświetlając fotografię lub odtwarzając nagrany film, i przywołasz te magiczne chwile na nowo.

Doskonałym urządzeniem do zapisania istotnych chwil jest Samsung Galaxy S7. To telefon z legendarnej już serii koreańskiego producenta, którą zachwalają użytkownicy i eksperci na całym świecie. Model S7 to prawdziwa perełka z mocnym zestawem multimedialnym oraz trwałą i wytrzymałą baterią.

Samsung Galaxy S7 – aparat o znakomitych możliwościach

Azjatyckie smartfony zazwyczaj posiadają bardzo dobre obiektywy, dzięki czemu wykonywane zdjęcia czy nagrywane filmy prezentują się bardzo profesjonalnie. Tezę tę zdecydowanie potwierdza Samsung 7 – aparat główny z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix (Dual Pixel) wzbogacono o liczne funkcje dodatkowe, jak np. autofokus czy lepszy balans kolorów. Wpływa to na jakość wykonywanych fotografii oraz głębię barw. Co więcej zdjęcia są ostre nawet przy słabym oświetleniu.

Jeżeli lubisz selfie, z pewnością ucieszy Cię również moc przedniego obiektywu o rozdzielczości 5 Mpix. Wykorzystanie klasowych podzespołów pozwoliło na zachowanie jeszcze większego poziomu detali, przez co popularne zdjęcia robione z ręki nabiorą zupełnie nowego charakteru.

Prawdziwą rewolucją jest jednak możliwość rejestracji wideo w jakości 4K. Wspomnienia zachowane w tym formacie będą tak dokładne, że odniesiesz wrażenie, jakbyś ponownie był świadkiem tamtych wydarzeń. Doskonała jakość materiału pozwala na jego wyeksportowanie oraz komfortowe oglądanie na większych odbiornikach (telewizor, rzutnik). Skorzystaj z tej możliwości i zorganizuj wspólne oglądanie zdjęć i filmów z wakacji czy innego wydarzenia. Oczywiście możesz je też zamieścić w social mediach – i to za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Jak zmienić wspomnienia w multimedialną przygodę?

Choć opisane do tej pory możliwości Samsunga Galaxy S7 mogą budzić podziw, trzeba na chwilę wstrzymać oddech, bo to wciąż nie wszystko. Dysponując zdjęciami i filmami takiej jakości, za pomocą specjalnych aplikacji w nie więcej niż kilka minut możesz stworzyć unikalny film. Łatwo pobierzesz je bez dodatkowych opłat.

Po ich zainstalowaniu wystarczy wybrać odpowiednie pliki z pamięci telefonu, z których program automatycznie wyselekcjonuje najciekawsze momenty, dodać podkład muzyczny oraz efekty wizualne i cieszyć się rewelacyjnym wideo. Jeszcze kilka lat temu takie materiały były tworzone tylko przez profesjonalne agencje, a dziś, dzięki Samsungowi Galaxy S7, są na wyciągnięcie ręki.