Home Lifestyle „Listy do M. 3” już na DVD i Blu Ray!

„Listy do M. 3” już na DVD i Blu Ray!

listy

Komedie romantyczne to filmy, do których chętnie wracamy i oglądamy je z prawdziwą przyjemnością. Tak samo jest również z „Listami do M.” – dotychczas wyszły 3 części tych filmów i każda z nich była doskonale przyjęta przez widzów. Sprawa jest warta uwagi – chwilę temu ukazała się ostatnia część – „Listy do M. 3” na DVD i Blu-ray. Co warto wiedzieć o tych filmach i dlaczego trzeba je obejrzeć? Postanowiliśmy to sprawdzić!

„Listy do M. 3” – co to za film?

Mówi się o tym, że „Listy do M.” – niezależnie od części – to filmy obowiązkowe w okresie świątecznym. Dlaczego? – Ich twórcy zadbali w nich o prawdziwie świąteczny klimat, pokazują bohaterów, którzy w tym specyficznym okresie w roku przeżywają różne przygody. Filmy te to tak naprawdę kilka historii różnych bohaterów, których łączy jedno – magia świąt. „Listy do M. 3” są utrzymane w tej konwencji. Do tego oczywiście należy doliczyć wspaniałych aktorów, doskonale zarysowane postacie, ciekawie skonstruowane dialogi i oczywiście całą masę dobrych żartów. Przy tych filmach naprawdę się odpoczywa. Są nam szczególnie bliskie – przecież akcja toczy się w Polsce, przekonują rodzime realia. Nic dziwnego, że filmy te są tak chętnie kupowane również na DVD – przekonuje nasz ekspert z serwisu dvdmax.pl, w którym znajdziecie Listy do M. 3 na DVD.

„Listy do M. 3” – pomysł na prezent!

Warto również dodać, że „Listy d M. 3” to doskonały pomysł na prezent – i to nie tylko ten Gwiazdkowy. – Pierwszą część wyreżyserował Mitja Okorn, z drugą zmierzył się Maciej Dejczer, natomiast trzecia część to dzieło Tomasza Koneckiego. Wydawać by się mogło, że te filmy różnią się od siebie. Jednak prawda jest taka, że łączy je spostrzegawczość reżysera, oddanie relacji międzyludzkich w każdym detalu oraz osadzenie akcji w okresie tak lubianym przez nas wszystkich – w okolicach Bożego Narodzenia. To magiczne filmy, które warto podarować bliskiej osobie. Z pewnością sprawią wiele radości nie tylko w drugiej połowie grudnia. Warto o tym pomyśleć szczególnie teraz, gdy są one dostępne również na Blu-rayu – mówi nasz ekspert dvdmax.pl

„Listy do M. 3” to magiczny film, który błyskawicznie poprawia nastrój, jest wymarzony na wieczorny seans czy też stanowi doskonały pomysł na prezent. To niezwykle serdeczny film, w którym zobaczymy takie sławy polskiego kina jak: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat czy Izabela Kuna. Udało im się stworzyć film przepełniony emocjami, ciepłem i naprawdę świąteczną atmosferą. Warto go nie tylko jak najszybciej obejrzeć, ale również mieć na swojej półce.