Home Wydarzenia „Liderzy Biznesu” nagrodzeni!

„Liderzy Biznesu” nagrodzeni!

LBQ 3 (83 of 112)

7 kwietnia został rozstrzygnięty prestiżowy plebiscyt magazynu „Law Business Quality”. Kto znalazł się w gronie uhonorowanych osób?

Nagroda „Lider Biznesu” z roku na rok cieszy się coraz większym prestiżem i zainteresowaniem. Za każdym razem obwieszczenie wyników konkursu połączone jest ze wspaniałą galą, na której spotykają się przedstawiciele świata biznesu, nauki, kultury i mediów.

Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji „Lidera Biznesu”. Impreza połączona była z trzecimi urodzinami magazynu „Law Business Quality”, jej organizatora. Zgromadzeni tam goście doskonale bawili się przy utworach brawurowo zaprezentowanych przez wokalistkę Annę Hamelę oraz gwiazdę wieczoru, aktorkę teatru Sabat, Jolantę Mrotek. Przede wszystkim jednak, z niecierpliwością oczekiwali na wyniki plebiscytu. Statuetka „Lidera Biznesu” trafiła do rąk przedstawicieli 23 firm z całej Polski należących do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dla każdego było to wyjątkowe wyróżnienie:
– Nagroda Lidera Biznesu jest dla naszej firmy ukoronowaniem jej 19-letniego istnienia. Potwierdza, że warto działać zgodnie z przyjętymi wartościami i aktywnie działać na rzecz innych. Dziękuję bardzo Kapitule konkursu za to wyróżnienie. – powiedziała Anna Urbańska, Dyrektor Generalny firmy Concret, Master Trener Structogram Polska.

Dla Andrzeja Mokrzyckiego, brand managera marki Ice-Watch, statuetka była potwierdzeniem tego, że jakość zawsze wygrywa:
– Nominacja do plebiscytu ”Liderów Biznesu 2017” była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Nagroda dla marki Ice-Watch jest docenieniem naszych osiągnięć, ale również wyrazem zaufania. Uważam, że należy się wszystkim, którzy od ponad trzech lat razem rozwijają tę markę w Polsce.

Duma rozpierała również Edytę Skutnicką, założycielkę marki Axami:
– Projektowanie bielizny i prowadzenie firmy przynosi mi ogromną satysfakcję i w związku z tym nie muszę tego nazywać pracą, a raczej przyjemnością. Mimo to cieszę się, że mnie wyróżniono i doceniono mój biznesowy sukces oparty na miłości do projektowania, jak również zaangażowaniu i motywowaniu siebie i moich pracowników. Myślę, że dobre prowadzenie firmy na tym właśnie polega i jestem dumna, że nie tylko ja tak uważam – czego dowodem jest Statuetka Lidera Biznesu. Jeszcze raz dziękuję!

LBQ 3 (35 of 112)
Z kolei dla Agnieszki Janisz, przedstawicielki Kliniki Korona nagroda „Lidera Biznesu” to najlepsza inspiracja do podjęcia jeszcze większych starań i osiągnięcia kolejnych sukcesów:
– Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia. Takie uznanie mobilizuje nas do dalszej – jeszcze bardziej wytrwałej pracy. Nagroda potwierdzająca nasze profesjonalne zaangażowanie z jakim podchodzimy do każdego naszego pacjenta indywidualnie – wieńczy nasze starania. Statuetka jest niejako „gwarantem jakości” – potwierdzającym naszym pacjentom, że dokonali słusznego wyboru korzystając z naszych usług!

Laureaci plebiscytu zorganizowanego przez magazyn „Law Business Quality” to Klienci warszawskiej agencji PR I.D.MEDIA, która dba o ich wizerunek, PR i promocję.

– To  niekwestionowani Liderzy Biznesu. Ich dokonania inspirują i udowadniają, że warto sięgać po więcej! Jesteśmy dumni, że możemy dbać o wizerunek takich prestiżowych marek. To firmy, które wiedzą, czym jest PR, rozumieją jego reguły.  Praca z nimi to nie tylko czysta przyjemność, ale rówież zaszczyt. – mówi Ilona Adamska, właścicielka Agencji.
– Jesteśmy dumni z naszych Klientów. Ich sukces, to także nasz sukces! – dodaje Iwona Krześniak, PR Manager I.D.MEDIA.

Kolejna edycja konkursu już za rok!

Joanna Bielas