Home Uroda Laserowe zabiegi odmładzające

Laserowe zabiegi odmładzające

Bez tytułu

Zdrowa, promienna skóra to marzenie wielu osób. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, kosmetyki to jeden ze sposobów, aby przedłużyć jej kondycję. Jednak jeśli oczekujemy czegoś więcej idealnym rozwiązaniem będzie laserowy zabieg odmładzający, który likwiduje przebarwienia, zmarszczki, a także bruzdy i blizny.

Jeszcze do niedawna zabiegi laserowe kojarzyły się z kosztowną, poważną operacją. Dzisiaj, dzięki zaawansowanej technologii oraz specjalistom możemy skorzystać z takiej procedury bez wyrzeczeń i strachu. Bezpieczne, nieinwazyjne zabiegi sprawiają, że efekt widzimy szybko i utrzymuje się on na długo. Możemy wykonać je w specjalistycznych gabinetach medycznych, np. www.plusmed.info.pl.

Laserowy zabieg odmładzający – jak to działa?

Największym problemem starzejącej się skóry niekoniecznie są zmarszczki. Często o wiele bardziej nieestetyczne są blizny, np. potrądzikowe, bruzdy i plamy, które zmieniają się w brzydkie przebarwienia. Sama skóra traci też jędrność, elastyczność oraz blask. Wszystko to sprawia, że twarz wygląda smutno i szaro. Na szczęście medycyna estetyczna pozwala szybko przywrócić piękny wygląd skóry. Laser można stosować na twarzy, ale też delikatnych partiach ciała, jak szyja czy dekolt. Wyraźnie poprawia koloryt, elastyczność i strukturę skóry. Co ważne, nie usuwa całej górnej warstwy skóry, co powoduje długi okres gojenia. Laserem wykonuje się jedynie mikroskopijne nakłucia skóry, nie naruszając tkanki otaczającej miejsce zabiegowe. Dzięki temu gojenie się i regeneracja naskórka następuje znacznie szybciej.

Pamiętaj o pielęgnacji na co dzień

Zabieg laserowy wykonuje się, aby odzyskać młodą skórę i utrzymać ją w jak najlepiej kondycji na dłużej. Bez względu na rodzaj ingerencji należy każdego dnia dbać o skórę, stosować odpowiednie kosmetyki, chronić przed silnym słońcem, mrozem i wiatrem. Nie bez znaczenia jest także zbilansowana, zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna oraz spożywanie dużej ilości wody. Dzięki temu nasza skóra na długi czas zachowa swój blask, nasze odbicie w lustrze zawsze będzie powodować nasz uśmiech.