Home Uroda Lakiery hybrydowe — piękno i wygoda

Lakiery hybrydowe — piękno i wygoda

ian-dooley-298780

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej eleganckiej kobiety. Dobór odpowiedniej formuły lakieru decyduje o trwałości stylizacji. Profesjonalny manicure i pedicure wykonany w salonie zagwarantuje odpowiedni wygląd płytki paznokciowej, a także fachową poradę w zakresie wyboru najmodniejszego koloru i efektu sezonu. Trwałość do 3 tygodni i szeroka gama kolorystyczna — to jedna z wielu zalet, jakimi mogą się poszczycić lakiery hybrydowe.

Lakiery hybrydowe to lakiery polimerowe, charakteryzujące się niezwykłą trwałością i intensywnymi barwami. Po utwardzeniu ich lampą UV lub LED ich struktura, którą tworzą na paznokciu jest odporna na odpryśnięcia, zabrudzenia, rozmazywanie się i płowienie. Lakiery hybrydowe szturmem wkroczyły na rynek kosmetyczny, podbijając serca kobiet regularnie malujących paznokcie i powoli deklasując lakiery tradycyjne.

Manicure, do wykonania którego stosuje się lakiery hybrydowe, składa się z kilku etapów. Na początku należy przygotować płytkę paznokcia, nadając jej kształt i odsuwając nachodzące na nią skórki. Następnie konieczne jest zmatowienie powierzchni, na którą nakładane będą lakiery hybrydowe za pomocą specjalnego bloczku i oczyszczenie jej z powstałego podczas matowienia pyłu. Profesjonalne stylistki paznokci przecierają jeszcze płytkę produktem czyszczącym powierzchnię paznokcia, nakładają wszelkie niezbędne bazy, które utwardzają lampą. Dopiero wtedy paznokieć jest gotowy do pomalowania go na wybrany przez nas kolor. Dobrze wiemy, że zdecydowanie się na konkretny odcień to niełatwa sprawa. Lakiery hybrydowe, które w swojej ofercie ma łódzka firma, Indigo Nails https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html to jedne z najczęściej wybieranych lakierów na rynku. Wśród ponad 160 odcieni należących do oferty Indigo Nails każda fanka kolorów znajdzie coś dla siebie. Po pomalowaniu paznokcia jedną lub dwiema warstwami lakieru i utwardzeniu lampą pozostaje jeszcze aplikacja nabłyszczacza i wtarcie oliwki w skórki. Na dłonie nakładamy krem.

Efekt, jaki dają lakiery hybrydowe przetrwa na naszych paznokciach do trzech tygodni. Po tym czasie należy usunąć lakier w gabinecie kosmetycznym i być może… zdecydować się na nową stylizację.