Home Styl La Femme – poznaj najnowszą kolekcję marki Oh!Zuza

La Femme – poznaj najnowszą kolekcję marki Oh!Zuza

la femme

Kolekcja La Femme na sezon wiosna-lato 2020 marki Oh!Zuza już na pierwszym planie intensywnie podkreśla kobiecość. Robi to w sposób mocno esencjonalny i świadomy. Dlaczego? Ubrania powstały w łódzkiej pracowni pod okiem projektantki z ASP, a wykorzystane materiały są z zaufanych polskich dziewiarni. A do tego, każde z nich dostępne w wydaniu od XS do 3XL. Marka pragnie podkreślać kobiece piękno w każdym rozmiarze. Choć to dopiero początek tej sensualnej opowieści.

Najnowsza wiosenno-letnia linia La Femme wskazuje, iż brand coraz odważniej interpretuje sensualność. Robi to z imponującą subtelnością i wdziękiem. Przedstawione ubrania eksponują najbardziej zmysłowe części kobiecego ciała. Uwydatniają biust, podkreślają ramiona, pokazują brzuch i akcentują plecy.

Maxi sukienka, bieliźniany top i lekkie szorty

W propozycjach Oh!Zuzy znaleźć można wiele sukienek – w zależności od upodobania – dostępne w każdej długości. Jedne gładkie, muskające ciało aż do kostki, inne w wersji mini, przystrojone wzorem kwiatów z ogrodu. Są również te na specjalne okazje, choć wydaje się, iż teraz stroić się można nawet w domu! W linii pojawiają się również szalenie uwielbiane przez trendsetterki bieliźniane topy, a wiele z nich idzie w parze z wysmakowaną koronką. Do nich brand proponuje szorty lub lekkie spodnie typu cullote – według uznania. Są również oryginalne koszule o wydłużonym kroju. Na uwagę zasługują delikatnie opinające sylwetkę ażurowe body. Stylowego sznytu zadaje natomiast kombinezon 7/8.

Cupro, len, wiskoza

Jednym z użytych materiałów jest wegańskie cupro. Powstaje ono z odnawialnych surowców naturalnych, co jest swoim krokiem brandu do minimalizowania szkodliwego wpływu przemysłu włókienniczego. W linii został również wykorzystany lekki modal oraz niezwykle przyjemna dla ciała wiskoza. A skoro lato to także len. Warto też wspomnieć iż, te najbardziej wysmakowane modele są z natomiast z lśniącego jedwabiu.

image_processing20200327-24192-fhbh2k

Kwiaty, paski i grochy

La Femme bazuje na zróżnicowanej palecie barw. Komponuje lekką biel z różanym odcieniem kwiatów lub bladą zielenią. Ubrania są dostępne w odcieniach atramentowej czerni, przydymionego różu, mlecznego ecri czy classic blue. Na uwagę zasługują marynistyczne akcenty, czyli kompozycje z mleczno-niebieskich pasków oraz materiały posypane czarnymi grochami.

Podsumowując, La Femme zachęca kobiety do poczucia się niezwykle pewnie siebie oraz do podkreślania swojej kobiecości. Marka pragnie, aby ubranie nie było celem do zakrycia siebie, a sposobem na podkreślenia wyjątkowej osobowości. Warto zauważyć jeszcze, że Oh!Zuza wszystkie zamówione ubrania wysyła w woreczkach, które powstały ze skrawków materiału z procesu produkcji.

image_processing20200327-24192-13ebeg8

O Oh!Zuza:

Idea
Ekscytacja, namiętność i prowokacyjny urok – marka Oh!Zuza na nowo definiuje kobiecą zmysłowość. ,,Oh!Zuza to nowoczesne, pełne spontaniczności i sensualnego wdzięku projekty. Dedykowane kobietom, które nie boją mówić się o sobie, inspirują siebie wzajemnie i kochają swoje nieidealne ciała.’’ – komentuje Katarzyna Pastwa, założycielka brandu.

Projekty
Oh!Zuza to sezonowe kolekcje powstające w duchu slow fashion. Pracują nad nimi artyści z łódzkiej ASP. Wykorzystywane tkaniny są sprowadzane z Włoch, Francji i Niemiec oraz z zaufanych polskich dziewiarni. Projekty Oh!Zuza są estetycznie wykonane, super miękkie w dotyku. Często wyposażone w sensualne koronki, pęki różnobarwnych kwiatów, niekiedy kusząco eksponujące biust, plecy czy nogi.

Dostępność
Oh!Zuza uwodzi kobiety na całym świecie. Wdzięcznie przedostaje się na rynki krajów amerykańskich, australijskich, fińskich czy RPA. Jest dostępna łącznie w 25 państwach.