Home Uroda Krem/serum na zmarszczki – na co zwrócić uwagę?

Krem/serum na zmarszczki – na co zwrócić uwagę?

Fot.: Fotolia

Czy wiesz, że Twoja skóra zaczyna się starzeć już od 25 roku życia? Na tym etapie większość kobiet nie zwraca jednak w ogóle na to uwagi i delektuje się młodością. Skórę zaczynamy określać jako dojrzałą po przekroczeniu magicznego progu 45 roku życia. To właśnie w piątek dekadzie życia dzieje się najwięcej, jeśli chodzi o zmiany i starzenie się naszej skóry. U większości kobiet zegar biologiczny zwalnia, co widoczne jest w postaci wolniejszej przemiany materii i wolniejszej regeneracji skóry, zmniejszenie jej zwartości czy słabsze odnawianie się komórek naskórka. Wszystkie te zmiany widoczne są gołym okiem i niezbędna staje się profesjonalna pielęgnacja.

Krem i serum na zmarszczki – Twoi sprzymierzeńcy

Na etapie troski o starzejącą się skórę musisz zwrócić szczególną uwagę na elementy codziennej pielęgnacji. Nie możesz poprzestać na myciu twarzy i nawilżaniu skóry zwykłym kremem nawilżającym. Skóra, która się starzeje, wymaga specjalistycznej troski. Krem czy serum, bogate w odpowiednie składniki, stanie się Twoim sprzymierzeńcem. Pamiętaj, by zawsze dobierać rodzaj pielęgnacji do wieku. Nie jest to trudne, ponieważ niemalże każdy krem czy serum przeciwzmarszczkowe posiada dokładne oznaczenie wieku osób, dla których jest przeznaczone. Nie lekceważ odpowiednio wyposażonej kosmetyczki i starannej pielęgnacji. Brak interwencji z Twojej strony sprawi, że skóra bardzo szybko się zestarzeje, a zmiany na twarzy czy w innych częściach ciała będą jeszcze bardziej widoczne.

Akcja nawilżenie oraz dostarczanie odpowiednich składników

Każda skóra, która weszła już w etap starzenia się i jest skórą dojrzałą, potrzebuje dostarczania odpowiednich składników oraz skutecznego nawilżenia. Dzięki bogatej ofercie kosmetyków, działania mające pozytywny wpływ na Twoją cerę nie są już wyzwaniem. Jaki krem lub serum na zmarszczki wybrać, aby cieszyć się poprawą wyglądu, jędrności oraz elastyczności skóry? Skup się przede wszystkim na cennych składnikach i profesjonalnych produktach. Na uwagę zasługuje z pewnością cenny retinol, kolagen czy ATP, który stymuluje krążenie w skórze i przyspiesza proces odnowy komórkowej. Pożądanym składnikiem jest również kwas hialuronowy, który bardzo dobrze nawilża oraz regeneruję skórę po różnorodnych zabiegach.

Wszystkie te pożądane i potrzebne skórze dojrzałej składniki znajdziesz w produktach marki Sesderma. Z powodzeniem możesz postawić na linię kremów czy serum przeciwzmarszczkowych Atpses, Btses czy Fillderma One, przeznaczony dla skóry potrzebującej natychmiastowego wypełnienia nawet bardzo głębokich zmarszczek. W przypadku skóry dojrzałej, profesjonalny krem przeciwzmarszczkowy, bogaty w cenne składniki, to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji. Poprawa napięcia, nawilżenia, jędrności czy elastyczności i wyglądu skóry jest możliwa dzięki tego typu profesjonalnym produktom, dostępnym na wyciągnięcie ręki. Nie lekceważ doboru właściwego kremu czy serum. Skup się wyłącznie na najlepszych rozwiązaniach, które przyniosą oczekiwane efekty!