Home Uroda Kosmetyki Fridge by yDe – młodość trzymana w lodówce

Kosmetyki Fridge by yDe – młodość trzymana w lodówce

v3-fridge-by-yde

Kosmetyki Fridge by yDe to rewolucyjne produkty o naturalnych składach, w których próżno szukać konserwantów i sztucznych dodatków. To świeżość zamknięta w szklanej buteleczce, która ze względu na naturalny skład kosmetyku musi być przechowywana w lodówce. W 100% naturalny skład oraz krótki okres przydatności czyni z produktów tej marki kosmetyki jedyne w swoim rodzaju.

Świeże kosmetyki prosto z lodówki

Fridge to polska marka, która powstała w odpowiedzi na wymagania oraz potrzeby współczesnych kobiet. Jej produkty to innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju kosmetyki przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Ich unikalne składy zawierające bogactwo cennych składników odżywczych dbają o skórę, zapewniają jej optymalny poziom odżywienia oraz są w pełni bezpieczne do codziennego użytkowania.

Wykorzystanie do produkcji kosmetyków marki wyłącznie naturalnych, przebadanych i starannie wyselekcjonowanych składników oraz brak konserwantów i sztucznych dodatków sprawiło, że jej produkty wyróżniają się także sposobem przechowywania. Świeże kosmetyki dla jak najdłuższego zachowania trwałości, podobnie jak żywność, muszą być przechowywane w lodówce.

Naturalne składniki z ekologicznych źródeł

Kosmetyki Fridge by yDe wyróżniają się w pełni naturalnymi składami. Każdy produkt przechodzi przez ścisłą kontrolę jakości, jest ręcznie umieszczany w szklanym opakowaniu w laboratorium marki oraz posiada oznaczenie o przydatności do użycia oraz dane laboranta odpowiedzialnego za przygotowanie danej partii kosmetyków. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz nadaje produktom marki ekskluzywnego charakteru.

W recepturach kremów i pozostałych kosmetyków marki wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Najważniejszą z nich, nieodłącznie związaną z historią marki, jest XIII-wieczne opactwo cysterskie Starzyński Dwór. To właśnie na jego terenie za pomocą ekologicznych metod hodowane są kwiaty oraz zioła wykorzystywane w kosmetykach Fridge. Najważniejszym z nich jest dzika róża Rosa Rugosa – skarbnica witaminy C oraz cennych dla naszej skóry antyoksydantów.

Świeże kosmetyki, dzięki którym skóra swobodnie oddycha

Naturalne składy oraz bogactwo substancji aktywnych sprawiają, że produkty Fridge są doskonale przyswajalne przez skórę, zapewniają swobodne oddychanie oraz pobudzają ją do samodzielnej regeneracji. W większości produktów znajduje się co najmniej 7 substancji o dużej mocy biologicznej, którym kosmetyki zawdzięczają swoją wysoką skuteczność.

Wśród produktów marki znajdują się m. in. kremy pielęgnacyjne przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, sera intensywnie regenerujące oraz lekkie i odżywcze podkłady. Wszystkie kosmetyki produkowane są w limitowanych ilościach po to, aby zapewnić im świeżość oraz jak najdłuższą przydatność do użytku. Z tego powodu produkty Fridge by yDe nie są sprzedawane w drogeriach. Miejscem, w którym można je nabyć, jest sklep internetowy oraz warszawski salon marki.