Home Wydarzenia KONGRES LIDEREK BIZNESU

KONGRES LIDEREK BIZNESU

grafika-in_m39309_ZB3(1200x627)

Świadome zarządzanie wpływem to umiejętność, która umożliwia przeciętnemu pracownikowi wyjście przed szereg. Pozwala kreować doświadczenia oraz emocje, które wywołuje marka osobista w otoczeniu biznesowym i prywatnym.

Kongres Liderek Biznesu jest poświęcony samoświadomości, która jest zarówno kapitałem współczesnej liderki, jak i krokiem w stronę zmiany sposobu postrzegania kobiet w strukturach organizacji. Pozwala budować sukces w oparciu o pasję, wizję oraz zaufanie do swoich kompetencji.

Udział w kongresie to dla uczestniczek sposobność do zainspirowania się historiami uznanych menedżerek, a także poznania innowacyjnych rozwiązań prowadzących współczesne liderki do nowego wymiaru zarządzania sukcesem.

Wyselekcjonowane środowisko prelegentów, za którym stoją znaczące sukcesy biznesowe, podzieli się swoim doświadczeniem oraz wskaże najskuteczniejsze rozwiązania realnie wpływające na efektywność biznesową i osobistą.

Prelekcje poprowadzą:

Paulina Smaszcz-Kurzajewska – Dyrektor Komunikacji i PR w międzynarodowych korporacjach, trener biznesu, dziennikarka telewizyjna.

Joanna Malinowska-Parzydło – Doświadczony praktyk biznesu. Doradca zarządów w zakresie marki, komunikacji i zarządzania.

Małgorzata Czernecka – Ekspert ds. zarządzania energią pracowników, Prezes Zarządu Human Power.

Iwona Kossmann – CEO i założycielka Kossmann Fashion Sp. z o.o. oraz CEO Revo Technologies. Liderka biznesu.

Sebastian Kotow – Praktyk, badacz, wykładowca akademicki.

Program kongresu obejmuje 4 części tematyczne:

Część I AUTENTYCZNOŚĆ W BIZNESIE

Część II ZAUFANIE JAKO KAPITAŁ

Część III MINDFULNESS, CZYLI NOWE PODEJŚCIE W BIZNESIE

Część IV ŚWIADOME PRZYWÓDZTWO

W ramach wydarzenia uczestniczki będą miały możliwość prowadzenia rozmów z prelegentami: ekspertami oraz praktykami ze świata biznesu.

Każda uczestniczka kongresu otrzyma prestiżowy certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

13 czerwca 2019 r. | Warszawa

Organizator: Forum Media Polska Sp. z o.o.
Informacje: www.kongresliderekbiznesu.pl