Home Design i wnętrze Konfigurator stołów – dostosuj stół do swoich potrzeb!

Konfigurator stołów – dostosuj stół do swoich potrzeb!

stol

Choć branża meblowa zasypuje nas niezliczonymi propozycjami mebli to i tak czasem się zdarza, że wybór odpowiedniego produktu niemal graniczy z cudem, zarówno jeśli chodzi o osobiste wymagania wizualne, funkcjonalne czy metrażowe. Jedyną alternatywą, która pomagała do tej pory temu zaradzić było zamówienie mebli pod wymiar. Wbrew pozorom, nie jest to rozwiązanie pozbawione wad, bo choć możliwe okazuje się zwizualizowanie swoich indywidualnych oczekiwań to jednak koszt ich realizacji często przekraczał możliwości klasycznego Kowalskiego. Nie wspominając już o tym, że nie wszystkie projekty okazywały się dla producentów do przyjęcia…

Na szczęście istnieją inne sposoby, aby móc cieszyć się idealnie dopasowanym stołem, nie wydając przy tym fortuny. Jakie? Otóż od dziś każdy z nas może stać się projektantem meblowym. Pomocny w tym celu okaże się konfigurator stołów, który w kilku prostych krokach pozwoli wykonać mebel dostosowany do własnych potrzeb: https://stolpluskrzesla.pl/products/configurator.

Stół jako najważniejszy element domowej powierzchni

Bez względu na to, czy dysponujemy małą, czy dużą przestrzenią – stół i tak będzie stanowił centralne miejsce spotkań domowników i odwiedzających gości. Warto zatem zadbać, aby charakteryzował się nie tylko walorami estetycznymi, ale również praktycznymi, pełniąc przy okazji wiele różnych funkcji – od stolika kawowego, po stół jadalniany czy miejsce do pracy.

Jak korzystać z konfiguratora stołów?

Korzystanie z konfiguratora stołów jest czynnością banalnie prostą. W czterech kilku krokach możemy wybrać jego poszczególne elementy. To, w jakiej koncepcji stylistycznej, wzorniczej czy kolorystycznej będzie występował zależy tylko i wyłącznie od naszej woli.

Dlaczego warto z niego skorzystać?

Zalet konfiguratora stołów jest naprawdę wiele. Najważniejszą z nich jest bez wątpienia możliwość zaprojektowania wymarzonego stołu, utrzymanego w wymiarach i kolorach odpowiadającym naszym osobistym wymaganiom. Na każdym z poszczególnych etapów pracy można podejrzeć jego finalną postać, aby ewentualnie dokonać niezbędnych modyfikacji. Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Korzystanie z niego jest niemal intuicyjne. Nic zatem dziwnego, że chociaż stanowi nowość na rynku, to tak wiele osób chętnie z niego korzysta. A zatem:

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego rozmiaru stołu. Do naszej dyspozycji jest w tym zakresie wiele wariantów. Możliwe okazuje się również wybranie wkładek przedłużających oraz dodatkowych metalowych nóg. Wszystkie podane wymiary wyrażone są w centymetrach.

W dalszej kolejności wybieramy kolor. W tym zakresie również możemy liczyć się z dużą różnorodnością, począwszy do bieli aż do czerni. Wszystkie odcienie są naturalne, dzięki czemu możemy mieć pewność, że produkt finalny spełni nasze oczekiwania.

Następnie klikamy na wybrany kształt nóg od stołu. Każdy wariant reprezentuje inny styl, dzięki czemu bez trudu dopasujemy go do zadanej we wnętrzu stylistyki.

Ostatnim krokiem jest wybór stylu blatu stołu rodzaj materiału, z jakiego jest wykonany