Home Kariera i rozwój Kinga Bogdańska: Mistrzyni Swojego Życia- Silna mimo wszystko

Kinga Bogdańska: Mistrzyni Swojego Życia- Silna mimo wszystko

KINGA_BOGDAŃSKA

Kinga Bogdańska, trener rozwoju osobistego, coach, autorka programów rozwojowych i twórczyni konferencji „Mistrzyni swojego Życia; Silna mimo wszystko” zaprasza do udziału w wyjątkowych warsztatach, które już 13 października odbędą się w Warszawie.

Kingo, jesteś trenerem, coachem, autorką książek, prowadzisz wiele szkoleń, kursów i Akademii, dlaczego zdecydowałaś się także na zorganizowanie warsztatów otwartych?

Pomysł na warsztaty Mistrzyni Swojego Życia- Silna mimo wszystko powstał dzięki współpracy z setkami kobiet. Słuchałam ich rozterek, problemów i trudności w podejmowaniu decyzji wpływających na ich życie.

Od 7 lat pomagam kobietom, by z niepewnych siebie i poszukujących swojego miejsca w życiu kobiet stały się silnymi, asertywnymi i znającymi swoją wartość Mistrzyniami swojego życia, które z dnia na dzień stają się pewnymi siebie kreatorkami swojego losu i inspirującymi liderkami.

Sama od kilku lat żyję w zgodzie z sobą i swoimi wartościami i żałuję, że nikt nie nauczył mnie tego wcześniej. Do wszystkiego co mam i jaka teraz jestem doszłam sama. I pomimo wielu trudności i przeszkód, często ponad ludzkie siły dałam radę i dzisiaj jestem kobietą, która inspiruje inne kobiety i wspiera je w drodze do ich samodzielności i pokochania siebie. I teraz inne kobiety mogą mieć łatwiejszą drogę, bo mają mnie – a ja, chętnie im pomogę przejść tę drogę.

Hasłem przewodnim twojego wydarzenia są słowa „Silna mimo wszystko” dlaczego je wybrałaś?

Kiedy zdecydowałam się już zorganizować warsztaty, to szukałam tematu, który byłby spójny z tym, co robię, jak działam i jak funkcjonuję. Okazało się, że pytanie, które najczęściej pada z ust moich klientek czy od kobiet, które mnie spotkały gdzieś na swojej drodze to: „Skąd czerpię siłę do tego, żeby na co dzień funkcjonować, pomimo tych różnych rzeczy, które działy się w moim życiu, czy to choroba czy też potem uprowadzenie mojego synka czy inne rzeczy.

Zazwyczaj ludzi dziwi fakt, że właśnie w trakcie tych wszystkich trudnych sytuacji napisałam książkę i stworzyłam swoje projekty. Podziwiają mnie właśnie za to, że w takich chwilach miałam dużo siły i odwagi. I skoro ten temat jest dla wielu osób tak nurtujący, to zdecydowałam się, że moje warsztaty będą o tej sile opowiadać.

„Silna Mimo Wszystko”, bo kiedy mamy świadomość swojej mocy- siły, z której wiemy jak korzystać i kiedy, to jesteśmy w stanie wiele trudności w życiu pokonać. Niestety często jest tak, że czujemy dyskomfort w życiu, podejmujemy decyzję o zmianie, ale najzwyczajniej świecie brakuje nam siły i wytrwałości do tego, żeby tę decyzję zrealizować czy wprowadzić w życie. Bardzo mi zależy na tym, żeby pokazać kobietom jak odkryć swoją wewnętrzną moc i ją wykorzystywać w swoim codziennym życiu. Bardzo ważne jest to, że w przypadku każdej kobiety tą mocą może być co innego. Chciałabym pokazać kobietom co robić, aby nie tracić wewnętrznej motywacji do samorealizacji, do pokonywania trudności, do realizacji swoich marzeń, do życia takiego jakiego pragną, do realizacji celów, które sobie określiły.

Oznacza to, że są to warsztaty przeznaczona dla ….

Warsztaty są skierowane dla każdej kobiety, która chciałaby się dowiedzieć jak realizować założone przez siebie cele czy marzenia. Dla kobiet, które chcą wprowadzać w życie decyzje, które pomogą im lepiej się realizować i funkcjonować w życiu codziennym. Dla kobiet, którym brakuje siły i determinacji do podjęcia decyzji o zmianie w swoim życiu, do polepszania jakości swojego życia. To spotkanie również dla kobiet, które mają głębokie negatywne przekonania na temat samej siebie. To warsztaty dla każdej kobiety, która chce coś zmienić, ale nie za bardzo wie jak to zrobić i od czego zacząć.

Ogólnie mówiąc, te warsztaty są dla wszystkich kobiet, które w swoim życiu chciałbym się czuć szczęśliwe, zadowolone i zrealizowane.

Do wystąpienia razem z Tobą na scenie zaprosiłaś również trzy wyjątkowe kobiety, co stanowiło klucz do wyboru pozostałych prelegentek?

Przy wybieraniu prelegentem na moje warsztaty najważniejsze dla mnie było to, że każda z nich musiała być kobietą, która swoją autentyczną historią będzie umiała zainspirować inne kobiety. Inspirować do tego żeby nie rezygnowały z siebie, żeby się nie poddawały i żeby sięgały swoich wewnętrznych mocy, po to, aby móc zawalczyć o siebie. Wybrałam kobiety, które przeżyły różne dramaty życiowe, doświadczyły trudnych sytuacji, były wystawiane na ciężkie próby a mimo wszystko one znalazły w sobie tą wewnętrzną moc aby przetrwać. Ich determinacja i siła powodowały, że mogły podnieść się jak Feniks z popiołów i działały z nową mocą, z nową siłą!! I idąc nową ścieżką w swoim życiu wybrały marzenia. Tymi kobietami jest Marzena Ewa Zdolska, Kinga Piwowarska i Kania.

Uważam, że są autentycznymi przykładami kobiet, które żyją w zgodzie ze swoimi wartościami, realizują to o czym mówią. Dla mnie bardzo ważne jest , żeby wartości, które ja sama reprezentuję były zgodne z wartościami prelegentek które będą występowały podczas mojego wydarzenia.

Co poza ogromną dawką energii i motywacji czeka na uczestniczki konferencji „Silna mimo wszystko”?

Uczestniczki moich warsztatów na nowo odkryją siebie i wszystko to co je ogranicza. Pożegnają przeszłość i wyciągną z niej wszystko to co najlepsze. Przekonają się, że przeszłość może być trampoliną do wspaniałej przyszłości. Odkryją swoje „DLACZEGO”, czyli po co przyszły na świat i co jest ich misją.

Odkryją swoje prawdziwe pragnienia i dowiedzą się jak je wdrożyć w życie. Odkryją swoje naturalne predyspozycje i do czego są stworzone. Zrozumieją, że najważniejszą osoba w ich życiu są one same i od nich wszystko się zaczyna. Odkryją w sobie siłę i moc sprawczą do działań o których zawsze marzyły, ale się bały. Poznają wiele interesujących kobiet, z którymi będą mogły nawiązać kontakt. A dzięki temu zwiększą akceptację samych siebie.

Czy konferencja „Silna mimo wszystko” będzie wydarzeniem cyklicznym?

Jeszcze nie jestem pewna czy podejmę taką decyzję, że będzie to wydarzenie cykliczne. Być może konferencja będzie odbywać się raz na rok, a może 2 razy do roku. Uwielbiam pracować procesowo czyli z klientami indywidualnymi w procesie półrocznym, rocznym. Ta forma pracy sprawia mi największą przyjemność i satysfakcję, bo widzę, że to daje największe efekty moim klientkom. Na razie nie podejmuje żadnych decyzji – zobaczę jaki będzie odzew i zapotrzebowanie rynku na takie warsztaty.

Czy podobnie jak ja uważasz, że my Kobiety, potrzebujemy autentycznych przykładów wewnętrznej siły Polek, by stać się mistrzyniami swojego życia niezależnie od momentu, w którym się aktualnie znajdują?

Sposobów do samorozwoju jest mnóstwo. Książki, blogi, filmy na You Tube, wykłady, kursy online, warsztaty, szkolenia, konsultacje.

Według mnie najlepszą formą jest mentoring z osoba która pracuje na bazie swojego doświadczenia a nie wiedzy akademickiej czy książkowej- możesz uczyć się od kogoś, kto już jest tam gdzie Ty chciałabyś być, poznajesz różne scenariusze, opcje, ale nie po to aby je kopiować. Stworzysz swoje opcje, unikniesz wielu błędów, unikniesz straty czasu, możesz dojść szybciej, I odkryjesz co jest Twoim powołaniem. Tylko tyle i aż tyle. Do każdej z nas prędzej, czy później zapukają pytania: „Co mam robić w swoim życiu?”, „Kim być?”, „Jakie jest moje powołanie?”, „Jaka podjąć decyzję?”. Te pytania to potrzeba duszy i poszukiwania czegoś więcej. Jest w nas ogromna potrzeba odnalezienia znaczenia naszego istnienia, sensu tego po co żyjemy. Chcemy żyć po coś, dla czegoś, dla kogoś. Chcemy żyć i pracować w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Chcemy być szczęśliwe i spełnione. Chcemy czuć, że to co robimy ma sens.

Ja sama mam za sobą pracę z mentorami. I jestem w trakcie poszukiwania kolejnego mentora do jednego z moich obszarów działalności. Nie wyobrażam sobie przebijania się przez dżungle możliwości bez wsparcia osoby, który już coś osiągnęła w danym obszarze. Dzieki temu oszczędzę czas i pieniądze. W prawdziwym mentoring to Ty jesteś najważniejsza I na Tobie skupiona jest cała uwaga. Masz dużo swobody i przestrzeni na przemyślenia. A na koniec to Ty podejmujesz decyzje.

Zaproszenie:

Mam dla Ciebie propozycję. Nie jestem wróżką i nie dam Ci cudownej różdżki, która odmieni Twoje życie, ale pokażę Ci co ja takiego zrobiłam i jakie kroki podjęłam, żeby być dzisiaj spełnioną i zadowoloną kobietą. Pokażę Ci jak zacząć od małych kroków i jakie działania podjąć, aby wyjąć ze swojej klatki. Chcesz?

I jeszcze jako NIESPODZIEWAJKA mam dla Ciebie prezent: na hasło woman news otrzymasz zniżkę 100 zł na bilet STANDARD i dodatkowe bonusy. Za wszystko z bonusami zapłacisz 297 zł .

Wartość bonusów to 734 zł i są to:

1. Kurs on -line: 7 Krasnoludków, czyli magiczna sztuka wyznaczania oraz realizacji celów.

2. kurs PDF 9 kroków do samej siebie.

3. Nagranie aformacji do pracy z przekonaniami.

4. Nagranie webinaru: jak zaakceptować siebie, aby budować szczęśliwe relacje biznesowe oraz prywatne, pomimo wielu blokad.

Link do wydarzenia tu: http://kingabogdanska.com

Korzystajcie bo warto zainwestować w siebie by móc rozwinąć skrzydła zarówno biznesowo jak i prywatnie.

PS. Czy wiecie, że ludzie którzy osiągnęli sukces przeznaczali na początku min. 10% swoich zarobków na rozwój osobisty, szkolenia, warsztaty itp. by stale podnosić swoje kompetencje. W miarę jak osiągali coraz większe sukcesy (i więcej zarabiali) udział % zarobków w szkolenia wzrastał. daje do myślenia, co? Z kim się widzę więc 13 października?

Oferta ważna do 30 września.

Nie może Ciebie zabraknąć.