Home Wydarzenia Jestem SENSualna

Jestem SENSualna

sensualna

Od 19-21.11.2107 w bajecznym krajobrazie mazurskiego hotelu Zalesie Acive & SPA odbędzie się niesamowite wydarzenie! 28 blogerek z całej Polski weźmie udział w warsztatach motywacyjnych Jestem SENSualna.

Nie jadą tam one tylko dlatego, żeby poleżeć w saunie i popływać w basenie. Celem ich spotkania jest odnalezienie w sobie zagubionego lub zapomnianego elementu większej układanki – znalezienia w sobie piękna i wiary we własne możliwości.

Jak zapewniają organizatorki, Anna Gołębiewska (okiemmamy.pl) i Roksana Prusaczyk (dzwoneczkowa.pl) to będą warsztaty, dzięki którym kobiety poznają swoją wartość, docenią swoje zalety i uwierzą we własne możliwości.

Fundacja Tętniące Życiem zatroszczy się o psychiczną stronę warsztatów. Zadba o głowy uczestniczek i pokaże im, w jaki sposób można poprawić jakość swojego życia. To będzie duża dawka pozytywnej energii, dzięki której kobiety nastroją się odpowiednio do kolejnych atrakcji, których punktem kulminacyjnym będzie sesja zdjęciowa każdej uczestniczki wykonana przez atelier MagiczneChwile.pl.

W planach warsztatów znajdzie się też miejsce na spotkania ze specjalistkami w dziedzinie zdrowia i urody, a także mody.
To będą bardzo intensywne trzy dni, które zaczną się od niedzieli, 19 listopada. W ciągu dnia intensywny trening personalny, skierowany na wszystkie najważniejsze aspekty życia kobiety, a wieczorem spotkania towarzyskie, plotki i relaks.

Warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna to przede wszystkim podróż w głąb samej siebie. Po odkrycie tego, że pomimo niedoskonałości, które mamy, jesteśmy piękne. Nie potrzebujemy do tego operacji plastycznych czy tony kolorowych kosmetyków. Jesteśmy piękne i wspaniałe, a to możemy znaleźć we wnętrzu siebie.

To będą wspaniale trzy dni dla bohaterek warsztatów. Bez dzieci, bez zmartwień zatroszczą się przede wszystkim o siebie! I taki jest podstawowy cel „Jestem SENSualna”.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na blogach organizatorek oraz na Facebooku: Jestem SENSualna