Home Lifestyle Jakie atrakcje na weselu zachwycą Twoich gości?

Jakie atrakcje na weselu zachwycą Twoich gości?

para-mloda-obsypywana-konfetti-przez-gosci

Podobnie jak zmienia się moda ślubna, tak zmienia się sposób przeżywania i organizacji przyjęcia weselnego. Pary młode chcąc zrobić wrażenie na gościach i zapewnić im niecodzienną rozrywkę decydują się na coraz bardziej wymyślne atrakcje. Co zrobić, żeby zapisać się w pamięci najbliższych i tych trochę dalszych przyjaciół, znajomych oraz rodziny? Sposobów na uatrakcyjnienie przyjęcia weselnego jest naprawdę dużo.

Efektowne wyjście z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego

Można przyjąć, że weselna część tego najważniejszego dnia w życiu zaczyna się już w momencie wyjścia z kościoła lub Urzędu stanu cywilnego. To pierwsza okazja, żeby zrobić na zebranych odpowiednie wrażenie. Jakiś czas temu bardzo modne było wypuszczanie przez parę młodą dwóch gołębi, jednak obecnie miejsce gołębi często zajmują motyle. Niektóre pary decydują się także na wynajęcie animatorów zabaw, którzy swoją pracę zaczynają tuż po zakończeniu ceremonii zaślubin. Bardzo modne jest w ostatnim czasie wynajmowanie osób przebranych za np. anioły na szczudłach, które czekają na młoda parę i gości po wyjściu z kościoła. Wiele ofert związanych z organizacją ciekawych atrakcji weselnych można znaleźć na sprzedajemy.pl/uslugi/sluby-wesela-przyjecia. Warto także popytać wśród rodziny i przyjaciół czy mogą kogoś lub coś polecić.

Atrakcje w czasie trwania wesela

Obecność Dj-a lub zespołu grającego muzykę na żywo jest zupełnie standardowym elementem przyjęcia weselnego. Bardzo popularne jest również wynajęcie fotobudki, która pozwala na samodzielne robienie spontanicznych i zabawnych zdjęć gościom weselnym. Ciekawym urozmaiceniem są także pokazy barmańskie. By zadbać o dobrą zabawę najmłodszych gości weselnych warto zatrudnić choć na kilka godzin specjalnego animatora zabaw dla dzieci, dzięki któremu ich rodzice będą mogli swobodnie porozmawiać lub potańczyć nie oglądając się co chwila za swoimi pociechami.

Niezapomniane atrakcje nocne na wesele

Po zapadnięciu zmroku nastrój staje się jeszcze bardziej romantyczny, co sprzyja organizacji atrakcji na świeżym powietrzu. Bardzo modne są papierowe lampiony, które wypuszcza się wraz zapalona małą świeczką w powietrze, co daje przepiękny efekt, gdy unoszą się powoli w powietrzu. Ciekawą alternatywą mogą być także balony wypełnione helem z umieszczoną wewnątrz diodą, które również wszyscy goście wypuszczają jednocześnie z rąk i obserwują jak powoli oddalają się na nocnym niebie. Ogromne wrażenie na gościach zrobi również pokaz sztucznych ogni.

Nietypowe podziękowania dla rodziców

Moment podziękowań składanych przez młoda parę rodzicom jest niezwykle wzruszający i ważny. Aby nadać mu wyjątkowy charakter można przygotować specjalną prezentację złożoną ze starych zdjęć lub nagranych w nietypowy sposób podziękowań, a następnie wyświetlić ją na rzutniku multimedialnym. Taka atrakcja na pewno przykuje uwagę wszystkich gości, a do tego pozostanie ciekawą pamiątką zarówno da rodziców pary młodej, jak i świeżo upieczonych małżonków.