Home Lifestyle Jaki jest Twój Styl?

Jaki jest Twój Styl?

prenumerata

Twój Styl to ekskluzywny magazyn dla kobiet ambitnych i niezależnych, które od prasy oczekują nie tylko wiedzy o osobistym rozwoju, jak również chcą poznać sposoby na relaks, przyjemność czy zadbanie o własne zdrowie. To propozycja dla czytelniczek, które poszukują harmonii, cenią wartości takie jak miłość, przyjaźń czy rodzina, a także dla tych pań, które interesują się modą, pięknymi wnętrzami, smaczną kuchnią lub chcą przeczytać ciekawe wywiady z ulubionymi postaciami ze świata mody czy showbiznesu.

Artykuły dla każdego

Twój Styl zawiera wiele ciekawych artykułów z różnych dziedzin, dzięki czemu każda kobieta może znaleźć na stronach gazety coś dla siebie. Redakcja podczas tworzenia materiału do miesięcznego wydania starannie dobiera swoich bohaterów, zwracają uwagę na takie kwestie jak wiarygodność tematu i możliwość zaciekawienia nim czytelnika. Różnorodność artykułów publikowanych na łamach magazynu sprawia, że wśród czytelniczek znajdują się kobiety z aż trzech różnych pokoleń.

Ciekawe dodatki

Ponadto kilka razy do roku magazyn Twój Styl ukazuje się z dodatkami kulinarnymi, modowymi lub shoppingowymi. Czytelniczki mogą w nich przeczytać o wielu ciekawych nowościach, a także lepiej poznać obowiązujące aktualnie trendy. Niejednokrotnie magazyn Twój Styl jest dostępny także z atrakcyjnymi dodatkami takimi jak najlepsze filmy do obejrzenia na DVD czy praktyczne kalendarze umożliwiające lepszą organizację w ciągu nadchodzącego roku kalendarzowego.

Newsy

Twój Styl to magazyn, w którym można poznać wiele ciekawych informacji zarówno z Polski, jak i ze świata. Dzięki sekcji „newsy” czytelniczki mogą być zawsze na bieżąco i zyskać pewność, że żadne istotne informacje nie umkną ich uwadze.

Moda

Duża część comiesięcznego wydania magazynu Twój Styl poświęcona jest najnowszym informacjom ze świata mody. Czytelniczki mogą dowiedzieć się miedzy innymi o najnowszych trendach, najciekawszych wydarzeniach modowych, w tym światowych pokazach, a także przeczytać praktyczne porady ze świata mody.

Gwiazdy

Na łamach gazety Twój Styl czytelniczki znajdą również ciekawe informacje o ulubionych gwiazdach showbiznesu, modelkach, aktorkach, piosenkarkach czy innych znanych osobistościach. To gazeta, w której można znaleźć wiele ciekawych i inspirujących wywiadów. Na łamach magazynu goszczą znane i wyjątkowe osoby ze świata kultury i mediów, które są w stanie przekazać wiele inspirujących historii swoim czytelniczkom. Nie brakuje jednak także luźniejszych wywiadów czy artykułów, które pozwolą dostarczyć odrobinę rozrywki.

Kuchnia

Na łamach magazynu Twój Styl czytelniczki mogą także poznać wiele ciekawych przepisów zarówno śniadaniowych czy obiadowych, jak i tych pozwalających na przygotowanie pysznych deserów. Dowiedzą się, jak przyrządzić zdrowe i pyszne posiłki, a także jak w prosty sposób urozmaicić codzienne potrawy, by były smaczniejsze, bardziej aromatyczne i by lepiej się prezentowały.

Podróże

Twój Styl miesięcznik to także miejsce, w którym czytelniczki mogą przeczytać o wielu inspirujących podróżach. Mają okazję dowiedzieć się, jakie miasta najlepiej odwiedzić podczas urlopu i o czym warto pamiętać, wybierając się na wakacje czy dłuższy wyjazd.

Zdrowie

Magazyn Twój Styl tworzony jest także z myślą o kobietach, które cenią swoje zdrowie, dlatego publikowanych jest w nim wiele artykułów przybliżających wiedzę z zakresu diet czy zabiegów kosmetycznych. Czytelniczki mogą dowiedzieć się między innymi, jak jeść, by czuć się dobrze i wyglądać dobrze, jaki sport najlepiej uprawiać, by poprawić swoją formę, a także jak przygotować maseczki upiększające, z jakich zabiegów pielęgnacyjnych warto korzystać, a także jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Prenumerata miesięcznika Twój Styl

Wszystkie osoby, które chcą jeszcze wygodniej i szybciej otrzymywać swoje ulubione czasopismo, powinny skorzystać z praktycznego rozwiązania, jakim jest prenumerata Twój Styl na przykład przy pomocy strony prenumerata.ruch.com.pl. Prenumerata zapewnia regularną i punktualną dostawę magazynu pod wybrany adres, a także jest gwarancją stałej ceny przez cały okres trwania.