Home Bez kategorii Jaką biżuterię kupić mamie?

Jaką biżuterię kupić mamie?

1

Prezenty dla naszych mam – czy to przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Matki czy też urodzin lub Dnia Kobiet – to coś, co trudno wymyślić. Niełatwo jest przecież wybrać spomiędzy setek możliwości. Jedną z najbardziej sensownych okazuje się być biżuteria. Tylko jaka konkretnie? W sklepach jubilerskich odnajdziemy wiele propozycji. A my w dzisiejszym artykule podpowiemy Wam najlepsze!

Niezależnie od tego, czy jesteśmy mężczyznami czy kobietami – kilka razy w roku przychodzi taki dzień, kiedy należy podziękować mamie za to, że po prostu jest i nam pomaga w każdej życiowej sytuacji. Świetna do tego może być biżuteria, która od lat stanowi klasyczny pomysł na perfekcyjny prezent z okazji różnych świąt, urodzin czy Dnia Matki.

Tylko w jaki sposób wybrać dobry komplet dla mamy? Przecież w ofertach sklepów z biżuterią zawarte są setki (jeśli nie tysiące!) produktów. Aby Ci pomóc, przedstawiamy 2 kultowe podarunki, które ucieszą każdą rodzicielkę!

2

Złota celebrytka z krzyżykiem – ERgold

POMYSŁ 1: złoty łańcuszek celebrytka

Kto powiedział, że złote łańcuszki w kształcie celebrytek przeznaczone są wyłącznie dla młodych kobiet czy nastolatek? Wybierając prezent dla mamy, nie możesz przeoczyć tej oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju propozycji.

Celebrytka to łańcuszek z ozdobną, stylową zawieszką, która na ogół jest utrzymana w danym wzorze i ma za zadanie symbolizować wybrane wartości. Dla mamy świetnym wyborem może być złota celebrytka z kwiatkiem, przynoszącą szczęście koniczynką czy też znakiem nieskończoności kojarzącym się z pamięcią.

3

POMYSŁ 2: delikatne kolczyki

Delikatne kolczyki ze złota lub srebra mogą być świetnym wyborem, jeśli Twoja mama ma przekłute uszy i lubi je ozdabiać ciekawą biżuterią. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić z rodzajem kolczyków. Długie, wisiorkowate albo też ogromne koła czy rozbudowane konstrukcje mogą się nie sprawdzić i wylądować na zawsze ukryte w szufladzie.

Podpatrz styl swojej mamy i dobierz klasyczne delikatne kolczyki, w których będzie pięknie wyglądała zarówno podczas rodzinnej Wigilii czy też idąc do pracy.