Home Kariera i rozwój Jak zostać konsultantką Avon?

Jak zostać konsultantką Avon?

avon vintage green road sign with blue sky background

Uwielbiasz nowinki kosmetyczne, lubisz otaczać się najlepszymi kosmetykami? Czy da się połączyć taką pasję z zarabianiem? Oczywiście! Sprawdź, jak zostać konsultantką Avon.

Marka Avon działa na polskim rynku od roku1992. Jej fabryki są obecnie jednymi z największych fabryk kosmetyków w Europie. Każdy kojarzy jej logo. Pudełeczka z czterema literkami zawierają w sobie kosmetyki tworzone w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z USA. Produkty są wytwarzane z dbałością o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Potwierdzają to certyfikaty przyznawane firmie i konkretnym kosmetykom.

Misją firmy jest…

Misją i dążeniem firmy jest być liderem kosmetycznych firm na świecie. Takie ambitne podejście do tematu sprawia, że firma działa z dbałością o każdy detal, ciągle się rozwijając i dostosowując do potrzeb rynku i klientów. Firma Avon jest marką bardzo chętnie wybieraną nie tylko przez kobiety. Ceni się ją za bezpośredni kontakt z klientem, który jest realizowany przez konsultantów dbających o nawiązywanie dobrych relacji na długie lata. Taka niemal rodzinna atmosfera wpływa korzystnie i na klientów, i na konsultantów.

Praca w Avon

Chciałabyś zostać konsultantką Avon? Zastanawiasz się, jakie kwalifikacje są ci potrzebne? Obawiasz się, czy znajdziesz na to czas? Poniżej rozwiejemy wszelkie twoje obawy.

Zasady współpracy marki Avon z konsultantkami, których zadaniem jest rozpowszechnić i rozprowadzić kosmetyki wśród klientów w swojej okolicy, są niezwykle proste. Jedynym formalnym wyznacznikiem jest konieczność bycia osobą pełnoletnią, posiadającą dowód osobisty. To wszystko. Brak opłat wpisowych, darmowy program powitalny – to wszystko ułatwi ci wdrożenie się w struktury firmy i zapewni właściwy start. Pierwsze katalogi otrzymasz za darmo. Twoim zadaniem jest rozprowadzić je w swojej okolicy, wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, osób z twojego otoczenia i zebranie zamówienia w konkretnym terminie.

Zastanawiasz się, ile zarobisz? To zależy wyłącznie od ciebie! Konsultantki Avon otrzymują rabat na sprzedane po cenie katalogowej kosmetyki. Oznacza to, że różnica między ceną katalogową,a tą na fakturze jest twoim zarobkiem. Czyż to nie proste? Co więcej, im większe złożysz zamówienie, tym większy upust otrzymasz. To dość mobilizujące i zmuszające, by nie stać w miejscu, ale być aktywnym konsultantem poszukującym klientów i potrafiącym zaoferować odpowiednie kosmetyki odpowiedniej osobie.

Zamówienie z danego katalogu najprościej złożyć poprzez wypełnienie formularza na bardzo intuicyjnej stronie www marki Avon. Dzięki temu nie musimy wychodzić z domu, o każdej porze dnia i nocy możemy online zamówić kosmetyki. To bardzo komfortowe warunki pracy. Dla osób bez stałego dostępu do internetu lub z innych powodów niechcących korzystać z niego, istnieje możliwość składania zamówienia przez telefon – darmowy numer nie wygeneruje żadnych dodatkowych kosztów.

Zostań swoim szefem i pracuj z każdego miejsca! Na wakacjach, w domu, w podróży. Traktuj Avon jako dodatkową pracę- po godzinach lub w trakcie studiowania, zarabiaj pieniądze na własne przyjemności dzięki bonusom i specjalnym programom.

Po więcej informacji o współpracy z Avon zapraszam na stronę https://moje-kosmetyki.eu