Home Uroda Jak wymodelować sylwetkę w salonie piękności?

Jak wymodelować sylwetkę w salonie piękności?

aqualyx_medycyna_estetyczna_fenice-Kopia-1024x632

Sposobów na piękną i smukłą sylwetkę jest wiele. Jedne wymagają długich godzin spędzonych na siłowni, inne samodyscypliny i determinacji, a jeszcze inne najlepszego sprzętu i specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają klientom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Poznaj 4 najlepsze sposoby na modelowanie sylwetki w Klinice Le Spa

Masaż Bańką Chińską

To doskonały wybór na początek drogi do idealnej sylwetki. Masaż bańką chińską nie tylko pobudzi krążenie, ale także pomoże w oczyszczaniu organizmu z toksyn, co przywróci mu naturalną równowagę. Dzięki temu także metabolizm wróci na właściwe tory, co wpłynie korzystnie również na redukcję tkanki tłuszczowej. Wybierz ten zabieg także jeśli chcesz pozbyć się cellulitu!

lespa_fala_uderzeniowa-31-768x512

FALA UDERZENIOWA STORZ MEDICAL

Dzięki unikatowej formule pracy połączonych ze sobą kilku modułów urządzenia marki STORZ będziesz mogła cieszyć się widocznymi efektami tuż po zabiegu. Uderzeniowa Fala Akustyczna pozwala zredukować otyłość i cellulit na tak newralgicznych partiach ciała jak uda, brzuch i pośladki. Aby wzmocnić efekt zalecany jest również drenaż limfatyczny pomagający w szybkim usunięciu toksyn i związków powstałych w trakcie rozpadu komórek tłuszczowych. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem także dla osób chcących pozbyć się blizn i rozstępów pociążowych.

Zabiegi wykonywane z użyciem aparatury MAXIMUS

Jeśli chcesz w widoczny sposób odmłodzić swoją skórę, przywrócić jej młodzieńczą jędrność, a do tego wyeliminować miejscową otyłość lub nieestetyczną skórkę pomarańczową skorzystaj z zabiegu aparaturą MAXIMUS. W trakcie jego trwania twoja skóra otrzyma impulsy trójpolarnej fali radiowej, co sprowokuje ją do wytwarzania nowych włókien. Zabiegi mogą być wykonywane na całe ciało a także na twarz w celu poprawy jej owalu i redukcji zmarszczek.

lespa_maximus-5-682x1024

Lipoliza iniekcyjna

To zabieg gwarantujący redukcję tkanki tłuszczowej przez podanie zastrzyków z substancją powodującą rozpuszczanie komórek tłuszczowych. AQUALYX stanowi alternatywę leczenia chirurgicznego przynoszącą doskonałe efekty już po około czterech tygodniach od wykonania pierwszych iniekcji. Zabieg ten może być stosowany m.in. na „bryczesy”, wewnętrzną stronę kolan i ud, tłuszczaki, a nawet „bawoli karczek”.

Więcej zabiegów modelujących sylwetkę znajdziesz na stronie Klinki Le Spa

Artykuł sponsorowany