Home Styl Jak wybrać dobry biustonosz do dużych piersi?

Jak wybrać dobry biustonosz do dużych piersi?

brafitting1

Duży biust to często obiekt zazdrości innych kobiet. Każda marzy o tym, aby jej piersi były jędrne i kształtne, a jeśli dodatkowo są duże, z pewnością może liczyć na powodzenie u mężczyzn. Rzeczywistość jest jednak taka, że spory biust to często również duży problem. Takie piersi są ciężkie, przez co obciążają kręgosłup i mogą powodować wady postawy. Poza tym, bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni biustonosz, który będzie takie piersi podtrzymywał i zapewniał im odpowiedni wygląd. Jest to ważne, ponieważ ciężkie piersi szybciej mogą obwisnąć. Chcąc kupić stanik na duży biust, najlepiej udać się do profesjonalnego sklepu z brafitterką. Każdy szanujący się sklep z biustonoszami powinien zatrudniać osobę, która zna się na dopasowywaniu idealnych rozmiarów i modeli biustonoszy. Najczęściej w takich sklepach można znaleźć dość dobry wybór biustonoszy w większych rozmiarach.

Jak dopasować biustonosz?

Większość producentów oferuje szeroki wybór modeli biustonoszy w określonych rozmiarach. Nawet osoby grubsze o niewielkich biustach są w stanie znaleźć dla siebie dobry stanik. Problem pojawia się, kiedy w grę wchodzą większe miseczki. Tylko najlepszy sklep z biustonoszami oferuje modele producentów szyjących staniki w większych rozmiarach – brarevoluton.com to dobry przykład. Bardzo ważne jest to, aby stanik ściśle przylegał do ciała pod biustem i trzymał się na miejscu przez cały dzień. Najczęściej kobiety popełniają błąd wybierając za luźne staniki w obwodach, co skutkuje ich podjeżdżaniem pod same łopatki. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiednio dużych miseczek. Do każdej miseczki musi zmieścić się cała pierś i powinna ona się w niej dobrze trzymać. Ramiączka stanika muszą być na tyle szerokie, aby nie wrzynały się w skórę i nie pozostawiały bolesnych śladów i otarć.

Problem ze znalezieniem ładnego biustonosza

Większość kobiet o dużych biustach narzeka, że staniki oferowane w ich rozmiarach są brzydkie i babcine. Faktycznie, jeszcze kilka lat temu można było wybierać tylko spośród bardzo klasycznych modeli, które na pewno nie podobały się młodym dziewczynom. Dzisiaj jednak producenci oferują znacznie lepszy wybór pięknych i seksownych biustonoszy w takich rozmiarach. Często występują one w żywych kolorach, w kwiatowych wzorach, czy też koronkach. Największą wadą takich staników jest niewątpliwie ich cena. Za dobry biustonosz często trzeba zapłacić około dwustu złotych. W przypadku stanika sportowego cena ta wzrasta. Warto jednak zwrócić uwagę na wysoką jakość i bardzo solidne wykonanie takich biustonoszy. Jeśli się o nie dba, są bardzo trwałe.