Home Kariera i rozwój „Jak w 7 krokach odkryć Prawdy Życiowe i Zrozumieć Sens Życia” – recenzja książki Barbary Gruszki

„Jak w 7 krokach odkryć Prawdy Życiowe i Zrozumieć Sens Życia” – recenzja książki Barbary Gruszki

jak-w-7-krokach

Kwintesencja rozwoju osobistego dla każdego – to najkrótsza recenzja książki Barbary Gruszki „Jak w 7 krokach odkryć Prawdy Życiowe i Zrozumieć Sens Życia”.

 

Książka jest bez wątpienia wynikiem osobistych poszukiwań, przeżyć i odkryć autorki, która pisząc w pierwszej osobie cały czas odwołuje się do własnej historii. Przechodząc wraz z nią przez kolejne istotne etapy zmiany poglądów, przekonań i sposobu bycia dowiadujemy się, że osiągnięcie wymarzonego stylu życia wcale nie musi pozostać gdzieś w strefie wielkich marzeń. Gdyż jest efektem konsekwentniej, codziennej pracy nad sobą.

 

Napisana bardzo prostym językiem książka trafi do każdego, a zwłaszcza do osób które wcześniej nie miały styczności z rozwojem osobistym.Bezsprzecznie czyni to z niej publikację, po którą wypada sięgnąć w pierwszej kolejności, gdy chcemy zacząć zajmować się ową tematyką. Autorka zachęca do zgłębiania poszczególnych zagadnień także w innych źródłach sama dając jedynie fundamenty niezbędnej wiedzy z takich sfer jak choćby prawo przyciągania, czy przekonania ograniczające. Jak na poradnik przystało , czytelnik jest zachęcany do samodzielnej pracy nad sobą przez wykonywanie różnych ćwiczeń, które wniosły coś istotnego do życia autorki.

Książka Barbary Gruszki „Jak w 7 krokach odkryć Prawdy Życiowe i Zrozumieć Sens Życia.” zdobyła nagrodę główną w plebiscycie KSIĄŻKA ROKU 2016 organizowanym przez portal planetakobiet.com.pl, który został objęty patronatem medialnym przez nasz portal – Woman-News.pl

 

Kinga Piwowarska