Home Lifestyle Jak ubierać najmłodszych? Niemowlak moda 2018!

Jak ubierać najmłodszych? Niemowlak moda 2018!

img_0177

O kogo dba się najbardziej i kto jest najpiękniej ubrany w całej rodzinie? To bobas, którego mama stroi od maleńkości! By maluch był zadowolony, trzeba mu zapewnić niezbędny komfort. Jego rzeczy powinny być najlepszej jakości, bezpieczne dla skóry, mięciutkie i wygodne. Poza tym powinny być także śliczne!

Ubrania niemowlęce przede wszystkim muszą być bezpieczne dla dzieci. Warto więc kupować tylko te śpiochy i pajace, które są uszyte z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Najlepszym materiałem na bieliznę bobasa, jest gładka tkanina bawełniana, świetnie absorbująca wilgoć i utrzymująca odpowiednią termoregulację małego organizmu. Trzeba także zwrócić szczególną uwagę na dodatkowe elementy odzieży dziecięcej jak np. guziki, napy czy zatrzaski. Odpowiedzialny producent odzieży da nam zawsze gwarancję, że ciuszki wykonane są z tworzywa, które nie stwarza ryzyka uczulania.

Wygoda to podstawa

Małe dzieci, bardziej niż te starsze, są narażone na działanie wysokich i niskich temperatur. Niemowlaki mają po prostu dużą powierzchnią skóry w stosunku do masy ciała i szybko pochłaniają, jak i tracą ciepło. Przewiewna, certyfikowana bawełna zapewni skórze dziecka potrzebny komfort. Malani.pl to sklep internetowy, gdzie znajdziesz polskie, znakomite rzeczy dla niemowlaka. Pamiętaj, że ciuszki dziecięce często się pierze. Ważna jest zatem ich jakość oraz trwałość. Dobre rzeczy wykonane są ze sprawdzonych materiałów, urzekają fasonem i pięknymi, łagodnymi kolorami. Z malani.pl stworzysz śliczne dziecięce kreacje. Urocze sukienki, body i śpiochy- znajdziesz tu wszystko dla niemowlaka!

img_0142

Pomysły i podpowiedzi

Moda 2018 dla niemowlaka to ubiór na cebulkę. Wykorzystaj kilka warstw, korespondujących lub kontrastujących ze sobą, co stworzy fantastyczny efekt. Granatowe spodenki można zestawić z błękitną koszulką i szarą bluzą, a to tylko jedna z niezliczonych możliwości!

Gorącym latem spędzaj wiele czasu na świeżym powietrzu. Spacery w osłoniętym cieniem parku są wspaniałe, na ten czas ubieraj malucha jedynie w słodkie body z krótkim rękawem. Mechanizmy termoregulacji małego dziecka są jeszcze słabo wykształcone, dlatego w chłodniejsze dni ubieraj je trochę cieplej niż siebie. Ubiór dostosowuj także do aktywności dziecka – im jest ona większa, tym cieńsze ubrani powinno być cieńsze.

Szukasz inspiracji? Gotowe stylizacje ubrań dziecięcych znajdziesz na malani.pl!