Home Kariera i rozwój Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie – recenzja książki Aimee Song

Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie – recenzja książki Aimee Song

img_20161124_134939

Władczyni Instagrama —

— Aimee Song blogerka modowa, której światową sławę przyniosło obserwowane przez ponad 4,1 miliona użytkowników konto na Instagramie postanowiła zdradzić czytelnikom sekrety świetnie prosperującego profilu w mediach społecznościowych.

 

We wstępnie do książki sama Garance Doree mistrzyni modowej fotografii ulicznej chwali styl i wysmakowanie autorki. Książka „Pokaż swój styl” to kompletny przewodnik po świecie Instagrama, w którym Aimee Song krok po kroku zaczynając od wyjaśnienia „aplikacyjnego słownictwa” takiego jak choćby „hashtag” przechodząc przez tajniki robienia dobrych zdjęć aż po sprawdzone sposoby nawiązywania korzystnej współpracy z markami modowymi, wyjaśnia jak budować swoją unikatową i rozpoznawalną markę na Instagramie.

 

Z mojego punktu widzenia jako fotografa amatora szalenie istotne są jej wskazówki dotyczące nie tylko ciekawego kadrowania zdjęć, ale także ich profesjonalnej obróbki za pomocą łatwo dostępnych aplikacji mobilnych. Wszystkie zawarte w książce rady nie są jednak tylko pustymi frazesami, są opatrzone konkretnymi przykładami zdjęć samej autorki, na których widać wyraźnie proces pracy i zmian jakie w nich zaszły dzięki wspomnianym narzędziom.

 W trakcie inspirującej lektury ręce aż same rwą się do zrobienia kilku zdjęć, z resztą… sama autorka w podsumowujących kolejne działy zadaniach domowych zachęca do indywidualnych testów i zabawy z różnymi narzędziami.
Niezależnie od tego czy prowadzisz swój butik na Instagramie, czy chcesz zbierać szerszą publiczność jako influencerka ta ksiązka jest twoim absolutnym must have! Instagram jako stosunkowo nowa i jeszcze niedostatecznie doceniana aplikacja nie doczekała się jak do tej pory tak wyczerpującego i świetnie przygotowanego zbioru rad gotowych do wdrożenia w życie!
Warto kupić i przeczytać tą książkę, bo…. jeśli się uczyć to tylko od najlepszych!
Kinga Piwowarska