Home Styl Jak dobrać biżuterię do sukienki – bransoletki, kolczyki, naszyjniki z pomysłem

Jak dobrać biżuterię do sukienki – bransoletki, kolczyki, naszyjniki z pomysłem

Komplet biżuterii ślubnej

Dobór odpowiedniej biżuterii do stroju jest niezwykle istotny. Nadaje ona bowiem charakteru stylizacji i sprawia, że wygląd odzwierciedla nasz indywidualny styl. Poznaj najnowsze pomysły na bransoletki, kolczyki i naszyjniki dobieranych do kreacji.

Oryginalne bransoletki z markazytami

Markazyty to niezwykłe kamienie bardzo często wykorzystywane w damskich bransoletkach srebrnych. Bogato zdobione wybierane są najczęściej do gładkich kreacji. Ich efektowne zdobienie najchętniej wybierane jest przez kobiety dojrzałe chcące podkreślić swój szyk. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na model dopasowujący się do ręki lub sztywny. Markazyty wyróżnia niezwykły blask porównywany do diamentowego. Bransoletki zdobione markazytem wybierane są nie tylko ze względu na swój oryginalny wygląd. Kamień ten ułatwia otwartą i szczerą komunikację dlatego też jest tak chętnie wybierany przez osoby nieśmiałe.

bransoletka z markazytami

Złote bransoletki celebrytki

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się celebrytki, lecz złote. Panie zdecydowanie chętniej wybierają te subtelne modele wykonane z niezwykle trwałego kruszcu. Doskonale sprawdzą się także do każdej kreacji. Celebrytki najchętniej wybierane są przez młode kobiety o szczupłej sylwetce. Doceniane są również za możliwość dokupienia naszyjnika i kolczyków w tym samym stylu – ciekawe komplety znajdzie na stronie https://esclusiva.pl/bransoletki. Celebrytki są także bardzo lekkie, dzięki czemu ich cena jest bardzo atrakcyjna, co dodatkowo zwiększa ich popularność. Najczęściej wybierane są subtelne bransoletki ze znakiem nieskończoności, koniczynką lub sercem.

Bransoletka ze znakiem nieskończoności

Bransoletki srebrne damskie modułowe

Srebrne bransoletki należą do grupy tych najchętniej wybieranych ze względu na swoją uniwersalność. Doskonale prezentują się zarówno z eleganckimi kreacjami, jak i letnimi sukienkami. W ostatnim czasie dużą popularność zyskały srebrne bransoletki modułowe. Ich ogromną zaletą jest fakt, że samodzielnie dobierasz jej poszczególne elementy. Podstawę tworzy gładka, srebrna bransoletka, natomiast poszczególne zawieszki można dowolnie zmieniać i modyfikować.

Eleganckie bransoletki onyks

Bransoletki z onyksu to wybór zgodny z klasycznym, eleganckim trendem. Najczęściej występują one w trzech wariantach. W pierwszym wypadku są to szykowne kuleczki dostępne w różnych rozmiarach, umieszczone na praktycznym rzemyku. Ich ogromną zaletą jest to, że łatwo się zdejmuje i zakłada oraz idealnie dopasowują się do dłoni. Możemy także zdecydować się na bransoletkę z onyksu uzupełnioną o ponadczasowe, srebrne dodatki lub też eleganckie złote. Te dwa ostatnie warianty należą do wersji ekskluzywnej, na którą warto, zdecydować się na wyjątkowe okazje czy eleganckie, wieczorne przyjęcia.

bransoletka z onyksem

Niezwykłe naszyjniki kolie

Kolie należą do jednych z najchętniej wybieranych na te najważniejsze uroczystości. Panny młode chętnie wybierają je jako ozdoba sukni ślubnej, szczególnie, wtedy gdy kreacja jest w wersji gorsetowej. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju naszyjników jest ilość dostępnych wariantów. W zależności od indywidualnej budowy kobiety oraz potrzeb możemy wybrać modele krótkie, okalające szyję lub też zdobiące mostek. Najczęściej wybierane są kolie wykonane z kryształu, srebra oraz białego złota. W zależności od posiadanego budżetu mogą być one gładkie, bogato zdobione cyrkoniami lub subtelnie diamentami.

Komplet biżuterii ślubnej

Eleganckie naszyjniki z szafirem

Naszyjniki zdobione szafirem to jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów. Minerał ten prezentuje się tak doskonale głównie ze względu na swoją barwę. Jego wysoka cena wynika z faktu, że jest to niezwykle rzadki minerał. Ze względu na swoje niezwykłe właściwości oraz twardość należy do kamieni szlachetnych używanych w jubilerstwie. Ze względu na swój wygląd szafir należy do jednych z najbardziej rozpoznawanych minerałów. Naszyjniki, które są nim zdobione, wykonane są zazwyczaj z białego lub żółtego złota. Sam szafir często uzupełniany jest dodatkowo diamentami, a nawet brylantami. Naszyjniki należące do tej kategorii wybierane są na najbardziej eleganckie, wieczorne przyjęcia oraz konferencje.

Naszyjnik z szafirem

Naszyjnik z szafirem 2

Najmodniejsze kolczyki złote i srebrne

Wybierając kolczyki złote lub srebrne mamy wiele produktów do wyboru. W najbardziej podstawowej wersji możemy podzielić je na wiszące, kółka, wkrętki czy sztyfty. W jubilerskich propozycjach nie zabraknie również subtelnych modeli będących uzupełnieniem naszyjników i bransoletek w stylu celebrytek. W tej kategorii najmodniejsze są: serca, łezki, gwiazdki, kwiaty, kokardy i motyle. Dla Pań poszukujących świeżości wśród dostępnych wzorów przygotowano także oryginalne kolczyki w kształcie łapacza snów czy skrzydeł anioła.

kolczyki z diamentem

Ponadczasowe kolczyki z diamentami

Subtelny, lecz niezwykle wyjątkowym dodatkiem do licznych kreacji są kolczyki z diamentami. W tym wypadku również mamy dowolność kruszców od praktycznego srebra po nowoczesne różowe złoto – włoskie wzornictwo oferuje butik internetowy https://esclusiva.pl/kolczyki . Tak szeroki wybór powoduje, że każda kobieta bez trudu znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. Kolczyki z diamentami zachwycają swoim blaskiem a dodatkowo wykonane z trwałego kruszcu, będą z powodzeniem służyły nam przez lata.