Home Lifestyle Idealna książka na wakacje? Zbiór 10 opowiadań tak wciągających, że nie oderwiesz się od leżaka!

Idealna książka na wakacje? Zbiór 10 opowiadań tak wciągających, że nie oderwiesz się od leżaka!

GORĄCE_LATO_INSTAGRAM

Bezwstydnie szczere wyznania, pobudzające wyobraźnię sceny seksu, nieziemsko przystojni mężczyźni, a także kobiety, których wyborami rządzi… pożądanie! „Gorące lato” to dziesięć niezwykłych opowieści o miłosnych uniesieniach i uczuciach. Różnorodność stylów i fantazji zapewnią mistrzynie gatunku, m.in.: Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska czy Anna Langner. Premiera książki, która zaspokoi apetyt na najbardziej pikantne historie już 1 lipca!

Najpopularniejsze i najbardziej cenione polskie autorki rozerytozowanych powieści wspólnie stworzyły prowokacyjny zbiór wakacyjnych opowiadań. Zabawnych, niekiedy romantycznych, a zawsze pozbawionych wszelkich hamulców!

Patrycja jest jedną z tych kobiet, dla której urodzinowa niespodzianka dla ukochanego nie zakończyła się happy endem. Z głową pełną seksownych planów i tortem w ręku zastaje partnera w zdecydowanie jednoznacznej sytuacji z pewną blondyną. Co gorsza – w ich wspólnym mieszkaniu i w jej własnej pościeli. Wściekła wybiega z mieszkania i dociera na pobliski przystanek autobusowy. Chwilę później, skąpana od stóp do głów w wodzie z kałuży, nabiera przekonania, że to najgorszy dzień jej życia. Ale sprawy przyjmują zupełnie nieoczekiwany i bardzo przyjemny obrót… Zakończony spektakularnym orgazmem dziesięć tysięcy metrów nad ziemią!
Oliwia wspiera rodzinę w prowadzeniu domu weselnego. To tam, dopiero wkraczając w dorosłe życie, poznaje Tymona – muzyka kapeli, który jeszcze nie wie, że szturmem podbije rynek muzyczny i serca tysięcy fanek. Wymieniają ze sobą zaledwie kilkanaście zdań i kilka gorących pocałunków. Choć mijają lata, dziewczyna nie potrafi (a dzięki przebojom puszczanym niemal w każdej rozgłośni – zwyczajnie nie może) o nim zapomnieć. Po sześciu latach ich drogi ponownie się przecinają. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie piękna, tajemnicza blondynka u jego boku…

Jagoda po kilku latach niezbyt udanego związku, zakończonego rozwodem, decyduje się na samotny wypad nad morze. Plaża, szum fal i prażące słońce mają jej zapewnić nie tylko odpoczynek od codziennych spraw, ale i szansę na wakacyjny romans. Ale maraton rozkoszy rozpocznie się z dala od piaszczystej plaży, o wiele szybciej niż się tego spodziewa!

To tylko trzy z dziesięciu opowieści składających się na „Gorące lato”. Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Anna Szafrańska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska z kobiecej perspektywy opisują seks i romanse. W rozmaitych sceneriach (w samolocie, pociągu, na plaży, w nocnym klubie, w sypialnianym łóżku), które łączą intensywne orgazmy i gorące lato! Te historie to jednak nie tylko zapis cielesnych rozkoszy, ale też poszukiwań bratniej duszy i walki o spełnienie marzeń. A która z nas nie marzy o prawdziwej, namiętnej miłości?