Home Styl Idealna bielizna na ten wyjątkowy dzień

Idealna bielizna na ten wyjątkowy dzień

axamislub1

Stojąc na ślubnym kobiercu możesz mieć na sobie najpiękniejszą suknię od znanegoprojektanta, jednak nawet taka kreacja nie będzie na tobie leżeć dobrze, jeśli niezatroszczysz się o dobór odpowiedniej bielizny!

Sezon ślubny w pełni! Dla każdej Panny Młodej priorytetem jest oczywiście wybór sukniślubnej, welonu, czy butów. Jednak w ferworze przygotowań, łatwo zapomnieć o kwestii,która jest równie ważna ­ o wyborze odpowiedniej bielizny na ten wyjątkowy dzień! Dlaczego to takie istotne? Wybrany przez nas komplet powinien ściśle współgrać zprojektem sukni ślubnej, wyeksponować zalety sylwetki oraz dodać pewności siebie izapewnić komfort. W przeciwnym wypadku nie osiągniesz efektu o jakim marzysz!

Wszystkie te warunki spełniają ekskluzywne projekty marki Axami! Warto zaznaczyć, żekażdy model tego producenta to połączenie stylu i jakości wykonania. Najlepsze materiałyi wyrafinowane wzornictwo są niezawodną gwarancją tego, że w dniu ślubu wszystkopójdzie zgodnie z planem! Sekret twojego sukcesu tkwi w wyborze odpowiedniego modelubielizny marki Axami, który będzie idealnie współgrać z suknią ślubną!

Pannom Młodym, które cenią klasykę warto polecić model Vin Blanc z najnowszej kolekcji Axami­ Charme de Provence. Urocza balkonetka z cudownie miękkiej koronki będzienajlepszym uzupełnieniem szlachetnej w swej prostocie sukni ślubnej. Zestawiona zzawsze modnymi figami doda ci pewności siebie w tym najważniejszym dla ciebie dniu!

Axami 0592 kwi14

Wolisz bardziej wyeksponować dekolt? To zadanie ułatwi ci biustonosz Cristal z kolekcjiPreciosa. Ten elegancki model świetnie sprawdzi się w duecie z wytwornymi i bogatozdobionymi sukniami w stylu hiszpańskim. Efekt? Zjawiskowa Panna Młoda, o którejgoście jeszcze długo będą mówić!

Marzy ci się ślub w oryginalnej sukni odsłaniającej plecy? Biustonoszem, który będziepasować do takiej kreacji będzie na przykład model Cosmopolitan z linii Sex in the City.

Twoja wyśniona suknia ślubna to delikatny koronkowy wzór dyskretnie odsłaniającyciało? W takim wypadku idealnie pasować do niej będzie model Basic Beige z linii Basic wnaturalnym odcieniu z przezroczystym, silikonowym tyłem. Po prostu klasa i elegancjasame w sobie!

W dniu ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo. Sama suknia nie wystarczy,ważny jest też dobór odpowiedniej bielizny. Zachwycający efekt osiągniesz tylko z markąAxami!

Więcej na www.axami24.pl