Home Design i wnętrze Gdzie i jak kupić nowe mieszkanie w Warszawie?

Gdzie i jak kupić nowe mieszkanie w Warszawie?

small_apk_atlas_alejka_popv2_0

Masz już umowę o pracę na czas nieokreślony, dochody pozwalające starać się o kredyt hipoteczny, a ponadto na bezpiecznej lokacie zgromadzone środki na wkład własny, wszelkie opłaty i wykończenie? To może oznaczać tylko jedno…

Poszukiwania idealnego mieszkania czas zacząć!

Myśląc o swoim wymarzonym lokum z pewnością wyobrażasz sobie przestronne wnętrze, urządzone w nowoczesnym minimalistycznym stylu, w którym możesz wypocząć, zregenerować siły, ale także urządzić miłą kolację w gronie przyjaciół. Zanim zaczniesz przeglądać portale z ogłoszeniami zastanów się ile powierzchni potrzebujesz. W głowie zwizualizuj mieszkanie idealne, wiedz ile chcesz mieć pomieszczeń, czy kuchnia ma być osobna, czy może wolisz salon z aneksem, czy chcesz aby to mieszkanie było twoim rodzinnym gniazdem, gdzie wychowasz dzieci, a może ma spełniać wymogi etapu przejściowego?
Gdy już odpowiedziałaś sobie na te wszystkie pytania, wiesz dokładnie czego chcesz i możesz zacząć konfrontować swoją wizję z rynkiem nieruchomości, który obecnie oferuje bardzo wiele ciekawych nieruchomości wprost od developera.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie od developera?

Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym nie ponosisz kosztów związanych z podatkiem PCC, który wynosi 2% jest to całkiem spora kwota, jaką oszczędzając możesz zainwestować w aranżację wnętrz. Ponadto każde z pomieszczeń może wyglądać dokładnie tak jak sobie wymarzyłaś, gdyż wchodząc do mieszkania w stanie developerskim sama wybierasz wszystko od typu podłóg, po kolor doniczek.
Jeśli zdecydujesz się na wybór apartamentu w już zakończonej inwestycji możesz także liczyć na bardzo atrakcyjną cenę za metr kwadratowy, gdyż developerzy zwykle stosują promocję na ostatnie lokale.

Lokalizacja doskonała

Myśląc o Warszawie od razu nasuwa się na myśl, że najlepsza lokalizacja to ta w niedużej odległości od metra będącego najszybszym środkiem transportu miejskiego. Żoliborz to piękna i stara dzielnica, w której nowoczesna architektura przenika się z historycznym budownictwem i bujną zielenią. Jest to idealne miejsce do mieszkania dla osób aktywnych, lubiących spacery i przejażdżki rowerowe, gdyż to właśnie tu znajduje się 14 km ścieżek rowerowych i aż 6 różnych parków! Żoliborz jest jedną z najbardziej przyjaznych rodzinom dzielnic. Mimo centralnej lokalizacji nie zatracił on swojego charakteru, wielu mieszkańców zna się od pokoleń kultywując tradycje pomocy sąsiedzkiej.

apk_atlas_taras_2016-w1280_0

Eleganckie apartamenty Krasickiego II

Nowa inwestycja przy ul.Przasnyka 9 swoim wysokim standardem wykończeń oraz pięknie zaplanowanymi i wykonanymi częściami wspólnymi spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców. Usytuowana w cichej i zielonej okolicy pozwala wypocząć relaksując się w przestronnym ogródku należącym do lokali na parterze, lub na dużych tarasach należących do mieszkań na wyższych kondygnacjach. Panoramiczne okna zapewniają doskonałe doświetlenie nawet w zimowe dni, a ponadstandardowa wysokość mieszkań sprawia, że nie ma się w nich wrażenia, że dotyka się głową do sufitu.
Jak to możliwe, że w Warszawie powstało tak fantastyczne miejsce?
Zarówno projekt całej inwestycji jak i rozkładu poszczególnych mieszkań powstał pod czujnym okiem dr hab. profesor wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej Ewy Kuryłowicz , która o tej inwestycji mówi „Niewątpliwym atutem tej inwestycji są lokale projektowane ściśle według wymagań potencjalnych Klientów” , co potwierdza, ze są one przemyślane pod kątek wygody i komfortu ich przyszłych mieszkańców.

Sprawdź pełną ofertę dostępnych apartamentów: www.atlasestates.pl