Home Lifestyle Gadżety erotyczne sposobem na przełamanie rutyny w małżeńskiej sypialni?

Gadżety erotyczne sposobem na przełamanie rutyny w małżeńskiej sypialni?

Young couple kissiing

Początek związku to zawsze ogromna fascynacja seksualna partnerem. Z czasem jednak rutyna codziennego życia może sprawić, że do sypialni wkradnie się nuda. Podpowiadamy, jak ożywić małżeńską sypialnię przy pomocy gadżetów erotycznych.

Zanim pójdziesz na zakupy

Gadżety erotyczne spełniają swoją funkcję tylko wtedy, jeśli obie strony są zadowolone z korzystania z nich. Zanim więc zdecydujemy się na zakup konkretnego gadżetu, warto porozmawiać na ten temat z partnerem lub partnerką. Nawet pary z długim stażem nie do końca znają swoje mniejsze i większe potrzeby, szczególnie te głęboko skrywane. Niestety często ich ukrywanie wiąże się z przekonaniem, że druga strona absolutnie nie zaakceptuje takich form aktywności seksualnej. Lampka dobrego wina lub koniaku powinna pomóc przełamać lody i ułatwić szczerą rozmowę.

Nie tylko wibrator

Osoby nieobeznane z rynkiem artykułów erotycznych żyją w przekonaniu, że jedyne, co może im zaoferować sex shop, to wibrator. Tymczasem sam wibrator to pojęcie bardzo szerokie i obejmujące wiele rodzajów i modeli. A przecież w sex shopie znajdziemy nie tylko wibratory. Równie popularne są pierścienie na penisa, dildo, kulki gejszy, zatyczki analne… Nie brak też nowoczesnych gadżetów sterowanych pilotem lub… aplikacją na telefon. W tym ostatnim przypadku można się zabawić, nawet będąc na dwóch różnych kontynentach!

Gadżety erotyczne dla par z długim stażem

Można dyskutować, czy pary z długim stażem, które nie narzekają na jakość życia seksualnego, potrzebują łóżkowych zabawek. Można też zadać inne pytanie: po co się ograniczać? Tak naprawdę dopiero po spróbowaniu czegoś nowego można ocenić, czy taka zmiana nas satysfakcjonuje, czy niekoniecznie. Zabawki erotyczne dają szansę na wprowadzenie życia intymnego w całkiem nowy wymiar. Nierzadko sięgnięcie po nie jest jak podróż w czasie, do pierwszych tygodni czy miesięcy związku, gdy samo spojrzenie mogło uchodzić za grę wstępną.

Gadżety erotyczne – gdzie kupić

Odpowiedź wydaje się oczywista – w sex shopie. Jednak o ile w dużych miastach klienci takich sklepów mogą liczyć na anonimowość, w mniejszych bywa różnie. No i nie każdy ma tyle śmiałości, by wejść do sex shopu i prowadzić otwartą rozmowę na bardzo intymne tematy. Osoby mniej śmiałe lub poszukujące konkretnych gadżetów mają do dyspozycji sklepy internetowe. Towar dostarczany jest w dyskretnej, nieoznaczonej przesyłce, nawet listonosz nie wie, co przynosi. W razie potrzeby można skorzystać z usług konsultanta za pośrednictwem czatu. Taka rozmowa zazwyczaj przebiega swobodniej niż osobista.