Home Design i wnętrze Gadżety do kuchni, które warto podarować z okazji walentynek

Gadżety do kuchni, które warto podarować z okazji walentynek

Fot.:i-halmar

Wiele się mówi o tym, że przez żołądek najlepiej trafić do serca. Pewnie właśnie tak jest, choć niewątpliwie gadżety do kuchni nie są najczęściej rozdawanymi gadżetami. A szkoda, bo jest ich wiele i wiele z nich to naprawdę przydatne przedmioty. Co zatem przyda się Twojej drugiej połówce na walentynki? A może razem coś zgotujecie…?

Foremka do jajek – królik

Fajny sposób na ożywienie śniadania i sprawienie, by było jeszcze bardziej odlotowe! Foremka do jajek w kształcie królika pozwoli na stworzenie doskonałego jajka sadzonego z dwóch jaj, w którym żółtka grają rolę… oczu królika! To się musi podobać! Idealny prezent na walentynki dla maniaka kuchennego.

Krokodyl do sałatek

Cóż za bajeczny pomysł! Zamiast nakładać sałatę do obiadu w sposób tradycyjny, bez nowości, nakładajmy ją zębami krokodyla. Świetny gadżet, który nie tylko ułatwia nakładanie sałaty i jest bardzo poręczny i doskonale wykonany, ale także naprawdę umożliwi nam ożywienie naszej kuchni i sprawienie radości innym.

Deska perfekcjonisty sera

Cóż za deska, cóż za ser. Idealna dla tych, którzy zamiast kwiatów czy czekoladek proszą o ser na urodziny… Specjalnie zaprojektowana deska została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a na niej przygotowano wykresy, podziałki i informacje jak dokładnie pokroić ser, by smakował jeszcze lepiej.

Spray do cytrusów

Czy Twoja druga połówka uwielbia gadżety do kuchni? Czy herbata to jej ulubiony napój? Jeśli tak, to spray do cytrusów wypadnie doskonale. Jest to produkt fantazyjny, którego jedną końcówkę należy wkręcić w cytrynę, podczas, gdy druga zamienia się w normalny spray, dzięki czemu cytryna trafia wprost do kubka łatwiej i śmieszniej.

Zaparzaczka do herbaty – lama

Okazja do zrobienia herbaty nadarza się niemalże codziennie. A co, gdyby tak ulubiona sypana herbata mogła znaleźć się w lamie? Brzmi nielogicznie? Nie tym razem! Oto doskonały sposób na uśmiech na twarzy i radość. Lamia głowa wystaje ponad herbatę, dzięki czemu łatwiej ją wyciągniesz, gdy herbata będzie miała dość. Zabawne i niezwykle ładne wykończenie i estetyka w kuchni.