Home Design i wnętrze Gabinet w ekskluzywnym włoskim stylu

Gabinet w ekskluzywnym włoskim stylu

biurko nevada

Gabinet jest wizytówką firmy. Wyposażony w duży stół konferencyjny, często stanowi również miejsce spotkań biznesowych. To tam najczęściej podejmowani są i zapraszani do rozmowy przyszli partnerzy firmy i klienci. Wygląd gabinetu ma więc ogromne znaczenie w drodze do odniesienia sukcesu. Kluczowym elementem aranżacji przestrzeni gabinetowej jest wybór stylu przewodniego. Powinien on podkreślać profesjonalizm i wysoką pozycję właściciela, a także specyfikę firmy. Urządzając gabinet, większość projektantów decyduje się na meble, które nie tylko znakomicie wyglądają, ale także wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Meble włoskie uchodzą za produkty luksusowe, to one powinny stanowić wyposażenie każdego biura, gdyż stanowią kwintesencję stylu, jakości i ekskluzywności.

Biurko – najważniejszy element gabinetu

Gabinet nie może istnieć bez biurka, to najważniejszy element każdego pomieszczenia przeznaczonego do pracy. Obecnie na rynku istnieje bardzo szeroki wybór mebli gabinetowych, z tego względu zdecydowanie się na konkretny model stanowi trudne zadanie. Odpowiednio dobrane biurko powinno być okazałe i reprezentacyjne. InternoItaliano – importer i sprzedawca mebli najlepszych włoskich marek posiada w swojej ofercie również meble do gabinetu Wrocław. W ich asortymencie odnajdziemy zarówno klasyczne jak i nowoczesne modele biurek dostosowanych do indywidualnych preferencji.

Biurka utrzymane w klasycznym stylu

Biurka gabinetowe utrzymane w klasycznym stylu powstają z różnych materiałów. Warto zwrócić uwagę na model Master, który w całości pokryty został skórą. Tego typu biurka to idealne rozwiązanie dla miłośników elegancji połączonej z luksusem. Prosta i minimalistyczna forma zapewnia komfort pracy, a ciekawy akcent w postaci skóry stanowi element przykuwający wzrok.

Biurko Master
Biurko Master

Model Davinci również prezentuje klasyczną formę biurka. Grube blaty, stonowane barwy oraz mocne formy mają podkreślać siłę i charakter właściciela. Tutaj również na pierwszy plan wybija się minimalizm i prostota. Brak zdobień i dodatków, a posłużenie się jedynie ciekawą fakturą w formie lakierowanych elementów i niestandardową barwą, pozwoliło na uzyskanie niezwykle eleganckiego charakteru.

Biurko Davinci
Biurko Davinci

Biurka o nowoczesnym charakterze

Nowoczesne modele mebli charakteryzują się nieco bardziej wyszukaną formą, często zaskakującą ze względu na zastosowane rozwiązania. Przykładem takiego rodzaju biurek może być model Nasdaq. Mimo jego geometrycznej formy, mebel ten nadal zachowuje styl i elegancję. Biurko wykonane zostało z niezwykłą precyzją. Grube drewniane blaty oraz elementy lakierowanej stali świadczą o wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do jego produkcji.

Biurko Nasdaq
Biurko Nasdaq

Kolejnym modelem biurka o nieoczywistych kształtach jest Houston. Na pierwszy plan wybija się tutaj designerska prostota. Solidne biurko, sporych rozmiarów posiada blat wykonany ze szkła oraz wyposażone zostało w obrotową szufladę. Nowatorskie podejście do projektu biurka nie zaburzyło jednak jego funkcjonalności. Dynamiczny kształt doskonale wpisuje się w wizerunek nowoczesnej i otwartej firmy.

Biurko Houston
Biurko Houston