Home Zdrowie Fibra Vitale – skuteczny błonnik witalny

Fibra Vitale – skuteczny błonnik witalny

fibra-vitale-3

Znaczenie spożywania odpowiednich ilości błonnika każdego kolejnego dnia jest niezwykle istotne dla każdej z nas. Jest to składnik zawarty naturalnie w pożywieniu, który wpiera oczyszczanie naszego ustroju z toksyn, reguluje przemianę materii i rytm wypróżnień, ale jednocześnie pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie oraz urodę. Właściwie zbilansowana dieta odchudzająca powinna być bogata w błonnik pokarmowy.

Działanie prozdrowotne

W naszym organizmie nieustannie gromadzą się toksyny zarówno z pożywienia, jak i z otaczającego nas środowiska. Dodatkowo w długiej drodze przez nasz układ pokarmowy nie wszystkie elementy jedzenia zostają strawione i resztki odkładają się w pasażu jelit, z czasem gniją, uwalniając toksyny do krwioobiegu. Konieczne jest również eliminowanie z organizmu szkodliwych składników przemiany materii. Takie oczyszczenie organizmu osiągniemy z pomocą błonnika. Dodatkowo poprawią się nasze wyniki badań – cholesterol przestanie straszyć swoim poziomem. Błonnik wspiera również usuwanie tłuszczów z organizmu i zmniejsza apetyt więc ułatwia odchudzanie.

fibra-vitale-4

Błonnik w pokarmie

Jest to składnik występujący naturalnie w pożywieniu, jednak nie w każdym produkcie go znajdziemy. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego cechuje owoce oraz warzywa, jak również produkty zbożowe takie jak : pieczywo razowe, pieczywo żytnie, kasze, niełuskany ryż, musli, naturalne płatki zbożowe czy otręby zbożowe.  Jeśli nasza dieta jest uboga w takie składniki to powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ilość błonnika jaką dostarczamy do organizmu.

Suplementy błonnikowe

W aptekach i innych sklepach znajdziemy szereg preparatów stanowiących suplementy błonnikowe. Są to jednak najczęściej tabletki, w których przypadku spada poziom bezpieczeństwa stosowania, skuteczności , jak również nie są one najczęściej w pełni naturalne i uzupełniane są sztucznymi substancjami i konserwantami.

Poszukując naturalnego i ekologicznego preparatu błonnikowego warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad zastosowaniem FIBRA VITALE. Jest to produkt składający jedynie z trzech naturalnych składników, bez konserwantów czy sztucznych substancji. Co znajdziemy w FIBRA VITALE?

W 65% składa się z Babki Płesznik – jest to roślina od lat stosowana w lecznictwie przy chorobach układu pokarmowego, pozytywnie wpływa na pracę i perystaltykę jelit.
W 20% produkt składa się z Nasion Siemienia Lnianego – posiadają one wysokie właściwości odżywcze stad są polecane jako istotny składnik licznych diet, wykazują działanie regenerujące i osłonowe na błonę śluzową układu pokarmowego, dzięki czemu znajdują zastosowanie nawet w leczeniu choroby wrzodowej żołądka.
W 15% produkt składa się z Łupin Babki Jajowatej – wykazuje ona pozytywne oddziaływanie w przypadku problemów z biegunkami lub zaparciami, wspomaga procesy metaboliczne, pobudza jelita do pracy i usuwa z nich resztki zalegającego pokarmu.

Co wyróżnią FIBRA VITALE?

Z całą pewnością forma. Nie jest to tabletka, którą łykniemy i nie zawsze zauważymy wymierny efekt. Stosując FIBRA VITALE przygotowujemy specjalny napój i spokojnie się nim delektujemy. Cechuje go wysoki poziom skuteczności działania dzięki zastosowaniu w składzie naturalnych składników, o potwierdzonym i udowodnionym działaniu. Z pewnością wyjątkową cechą jest fakt iż produkt nie zawiera absolutnie żadnych sztucznych substancji ani konserwantów, jest w pełni naturalny.

Jak stosuje się ten preparat?

Przygotowanie FIBRA VITALE jest bardzo proste. Poświęcimy na to czas zaledwie kilku minut. Za pomocą załączonej miarki wsypujemy do kubka 6 gram mieszanki i zalewamy letnią wodą, po czym odstawiamy na około cztery minuty i delektujemy się napojem. Cechuje się on neutralnym smakiem oraz zapachem, dzięki czemu jego spożywanie nie jest uciążliwe.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Pod względem skuteczności z cała pewnością FIBRA VITALE wygrywa z licznymi konkurentami. Efekty zauważalne są już po kilku dniach regularnego stosowania.

 1. Przestają dokuczać nam wzdęcia, gazy oraz uczucie ciężkości,
 2. Wizyty w toalecie staja się mniej kłopotliwe, gdyż pozbywamy się zaparć,
 3. Wyrównuje się poziom cholesterolu,
 4. Znacząco poprawia się wygląd skóry, znikają problemy trądzikowe oraz wypryski,
 5. Poprawia się kondycja włosów oraz paznokci,
 6. Wyzbywamy się nieprzyjemnego zapachu z ust,
 7. Znika dokuczliwa zgaga,
 8. Jelita zostają oczyszczone z zalegających resztek pokarmowych,
 9. Oczyszczamy organizm z toksyn,
 10. Zmniejsza się łaknienie i odczuwanie głodu, dzięki czemu łatwiej nam się odchudzać i pozbyć zbędnych kilogramów,
 11. Znika senność oraz zmęczenie a pojawia się energia, witalność i chęć do życia.

Jak często stosować błonnik?

Niezwykle istotne jest dostarczanie błonnika z pożywieniem, jeśli jednak uznamy iż jego ilość nie jest dostateczna konieczne staje się jego uzupełnienie. W zależności od stosowanej diety, jej zbilansowania i różnorodności dobiera się odpowiednią ilość preparatów, którymi suplementujemy dany składnik. W przypadku FIBRA VITALE zaleca się wypijanie jednej miarki rano oraz jednej wieczorem, codziennie. Przy zachowaniu regularności pierwsze efekty będą widoczne najdalej w ciągu kilku dni. Pierwsze efekty będzie widać już po 3 dniach stosowania. Twój układ pokarmowy Ci podziękuje!

Naturalny suplement diety FIBRA VITALE to ekologiczny błonnik pozytywnie oddziałujący na kondycję całego naszego organizmu. Stosując go regularnie z pewnością zauważymy różnicę i poczujemy się znacznie lepiej, zdrowiej i piękniej. Odpowiednia ilość błonnika może pomóc w zachowaniu urody i witalności na długie lata.

Fibra Vitale, możesz zakupić na stronie producenta: http://pl.vitaleherbs.com/fibra-vitale/