Home Uroda Eliksir do włosów od L’Oréal

Eliksir do włosów od L’Oréal

Eliksir do włosów od L'Oréal Eliksir do włosów od L'Oréal

Każda kobieta, dla której dbanie o wygląd to podstawa, chciałaby szybko, łatwo i skuteczne zregenerować swoje włosy (i nie tylko, ale do nich przywiązujemy szczególną uwagę). W osiągnięciu takiego celu może pomóc seria produktów L’Oreal Eliksir. Nie wszyscy są do tego przekonani? Bez obaw. Za chwilę zmienicie zdanie.

L’Oreal Eliksir. Prostota i profesjonalizm

Firma L’Oreal Paris od ponad stu lat działa na rynku kosmetycznym, a nawet jest prekursorem w dziedzinie farbowania, bowiem jej założyciel, Eugène Schueller, w 1907 r. opracował formułę do bezpiecznego barwienia włosów na kolor blond. I od tego czasu marka regularnie dostarcza nowe, coraz lepsze, bardziej zaawansowane technologicznie i jednocześnie bezpieczniejsze produkty. Jedną z interesujących nowości są eliksiry. To niezwykła oraz nieprzypadkowa nazwa, bo ich działanie jest wyjątkowe.

Loreal eliksir stanowi szybką i przyjemną metodę ekspresowej pielęgnacji włosów. Mamy tu do czynienia ze sprayem. A właściwie kilkoma różnymi sprayami. Nie trzeba ich spłukiwać. Wystarczy jedynie wstrząsnąć i spryskać włosy. Ta dwufazowa formuła staje się jednym, nie obciąża włosów oraz ułatwia ich rozczesywanie. Najlepiej stosować odżywkę po każdym myciu, i to od razu, ponieważ eliksiry zawierają silnie działające składniki (więcej o nich za moment). Włosy są lekkie i gładkie, całkowicie odmienione, jakby za dotknięciem magicznej różdżki. Krótko mówiąc: Wow!

Jak już wspomnieliśmy, L’Oreal Eliksir to pięć różnych sprayów. Każdy z nich odpowiada na inną potrzebę włosów. W serii L’Oreal Eliksir znajdziemy odżywki: Elseve Color-Vive do włosów farbowanych (które, jak wiadomo, wymagają szczególnej troski), Elseve Fibralogy dedykowaną włosom pozbawionym gęstości, Elseve Total Repair 5 przygotowaną dla włosów zniszczonych i przesuszonych (szczególnie po wielu fryzjerskich zabiegach lub innych stylizacjach), Elseve Arginine Resist X3 do włosów osłabionych z tendencją do wypadania oraz Elseve Magiczna Moc Olejków adresowaną włosom, które potrzebują odżywienia. Niezależnie od wyboru, każda z odżywek przyda się także jako narzędzie do ujarzmiania włosów. L’Oreal Eliksir to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, które można kupić w wielu drogeriach. Ich cena nie wydrąży nas z pieniędzy. Jednocześnie mamy pewność, że każda wyłożona złotówka będzie dobrze zainwestowana.

Co jeszcze warto wiedzieć o eliksirach?

Odżywki z serii L’Oreal Eliksir są wzbogacone pro-kreatyną i serum pielęgnująco-nabłyszczającym. Przy czym należy wiedzieć, że różnią się one zapachem. Nie ma tu miejsca na nudę. Każdy jest przyjemny, szczególnie że pozostaje na włosach dłuższy czas. Poza tym eliksiry nie sklejają włosów. Przy regularnym stosowaniu można zauważyć wyraźną poprawę struktury włosa oraz inny pozytywny efekt – nawilżenie, które odczujemy w postaci miękkich oraz wygładzonych włosów. Pod wpływem L’Oreal Eliksir dochodzi do scalenia rozdwojonych końcówek. Włosy można łatwo rozczesać. Nie puszą się. Zaletą odżywek z tej gamy jest także wydajność. Jedno opakowanie wystarcza na ok. trzy miesiące stosowania. Poza tym każda odżywka z serii L’Oreal Eliksir może być używana na noc, poduszka nie będzie tłusta. Również włosom to nie grozi. Skąd ta pewność? Bo to kosmetyki lżejsze niż tradycyjny olejek czy jedwab.

L’Oreal Eliksir to produkty, które warto przetestować. Dobrze jest samemu przekonać się, co tkwi w słowie „eliksir”, tym bardziej że kosmetyki z tej linii są rzeczami zdecydowanie z najwyższej półki. Szybko docenicie magię oraz skuteczność tych produktów.