Home Kariera i rozwój Eco-kobieta,w zgodzie z ciałem i duszą – relacja z konferencji

Eco-kobieta,w zgodzie z ciałem i duszą – relacja z konferencji

20161001_114615

Kobieta w pełnej harmonii ze swoim ciałem i umysłem to kobieta szczęśliwa i spełniona. O tym jak zbliżyć się do tego właśnie idealnego modelu życia dowiedziały się uczestniczki konferencji Eco-Kobieta, w zgodzie z ciałem i duszą, zorganizowanej w ubiegłą sobotę w Warszawie przez Świat Inspiracji Małgorzaty Penkaly.

Dzień wykładów rozpoczął się od medytacji łączącej nas, z naszym ciałem w prawdzie tu i teraz prowadzonej przez Patrycję Załug – ekspertkę budowania pewności siebie, która opowiadała o tym, co można zrobić, by pełniej kochać samą siebie. Zachęcając do uważności i bycia dobrą dla siebie samej.

20161001_121425
Patrycja Załug z jedną z czytelniczek jej książki „100 sposobów jak być dla siebie dobrą”

Kolejną prelegentką była Kobieta Szczęśliwa, czyli Renata Wrona – pokazująca zebranym Paniom jak w każdej sytuacji szukać pozytywów, by stale karmić się dobrą energią i wzrastać w radości i szczęściu.

 20161001_114831Renata Wrona w czasie interaktywnej części swojego wystąpienia

Przyszedł również czas na Karo Akabal – sex coacha uczącą kobiety jak odczuwać prawdziwą przyjemność z bycia kobietą. Karo podzieliła się również bardzo osobistą historią na temat swojej drogi do odkrycia własnego potencjału i misji.

20161001_122005
Karo Akabal

Anna Szczypek opowiadała o tym jak sprawić, by przyswajany przez nas pokarm był dla nas faktycznie odżywczy i w całym swym bogactwie mógł być naszym przyjacielem, a nie wrogiem.

Celestyna D. Osiak spełniona kobieta biznesu, właścicielka świetnie prosperującej firmy szkoleniowo-coachingowej mówiła z kolei o tym, że spełnienie kryje się w sercu i tylko dzięki dobremu kontaktowi z własną duszą możemy zapewnić sobie obfitość pieniędzy.

Spotkanie zakończyła głęboko poruszająca medytacja Anny Dąbrowskiej.
20161001_121554
Panie mogły nie tylko wzmocnić się duchowo uczestnicząc w inspirujących wykładach znanych i cenionych mówczyń i coach-ów, ale także wzmocnić swoje ciała przepysznym i bardzo zdrowym obiadem serwowanym w formie bufetu przez Firmę SpokoBox.

Jak na kobiety-sroczki przystało nie zabrakło również stoisk z ręcznie robioną biżuterią i unikatowymi apaszkami i krawatami dla kobiet.

20161001_121512
Patronem medialnym konferencji był portal Woman-News i dlatego tym bardziej z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, w tak cudownym, pełnym wspierającej kobiecej energii gronie.20161001_125837
W konferencji uczestniczyła m.in red. nacz. Woman-News – Kinga Piwowarska