Home Lifestyle Domówka jak klub? Impreza w rytmach elektroniki w Twoim domu!

Domówka jak klub? Impreza w rytmach elektroniki w Twoim domu!

Fot.:Fotolia

Niektórzy mają problem z imprezami w klubie. Lubią muzykę elektroniczną, podoba im się generalny klimat imprezy, ale… coś nie gra. Czasami chodzi o koszty takiego imprezowania (kto chociaż raz zamówił drinka w klubie, ten wie, o czym mowa), czasami o fakt, że w tłumie imprezowiczów można spotkać ludzi o różnych, niekoniecznie dobrych intencjach. Najlepiej byłoby więc przenieść imprezę z klubu do bardziej przyjaznej przestrzeni. Myślisz, że domówka w stylu klubowym to ogromny wydatek i zbyt wiele wysiłku? Nic bardziej mylnego! Zorganizuj klub w swoim mieszkaniu i pozwól beats music rozkołysać Twoich gości!

Po pierwsze: wystrój mieszkania

Jak dobrze wiesz, kluby bywają różne – nie musisz więc wprowadzać wielkich zmian w wystroju swojego domu na tę jedną, imprezową noc. Możesz przecież bawić się w klubie urządzonym po swojemu, prawda? By jednak impreza w stylu klubowym nie naraziła Twoich mebli i akcesoriów na szwank, zadbaj o to, by odpowiednio je zabezpieczyć. Muzyka klubowa sprawia, że wszyscy chcą znaleźć się na parkiecie – upewnij się więc, że w zasięgu rąk (i nóg) Twoich gości nie znajdą się żadne przedmioty, które łatwo mogą ulec destrukcji. Pamiątki z podróży i rodzinne zdjęcia są zbyt cenne, by zakończyć swój żywot na imprezie przy akompaniamencie beats music, prawda?

Jeśli masz do nich dostęp, stroboskop lub inne dyskotekowe światła dodadzą całości prawdziwie klubowego smaczku.

Po drugie: beats music przez całą noc

Dla wielu to właśnie ten punkt powinien być oznaczony jako „po pierwsze”. Trudno bowiem wyobrazić sobie dobrą imprezę bez muzyki klubowej. Wbrew pozorom nie musisz zatrudniać didżeja, który zapewne zażyczy sobie wynagrodzenia w wysokości połowy Twojej miesięcznej pensji. Istnieje dużo łatwiejszy i tańszy sposób, by zorganizować oprawę muzyczną Twojej imprezy.

Niezawodnym źródłem dobrych, kilkugodzinnych setów didżejskich o zróżnicowanym stylu okazuje się portal Electronic Beats, a konkretniej – połączony z nim kanał na YouTube o tej samej nazwie. Ich biblioteka okazuje się niezwykle bogata – wypełnia ją muzyka klubowa we wszystkich swoich gatunkach, od techno po ambient. Warto więc przejrzeć ją odpowiednio wcześniej, by ułożyć własną, niepowtarzalną playlistę pełną przebojowej beats music. Jeśli masz dobry sprzęt grający, uda Ci się stworzyć iluzję prawdziwego didżeja. Prawda, że proste?

Po trzecie: menu

Niewystarczająca ilość jedzenia lub jego słaba jakość to problem wielu domówek. Musisz pamiętać, że zapraszasz swoich gości na kilka (a czasem kilkanaście) godzin zabawy w rytmach, wobec których trudno pozostać obojętnym i nie zaszaleć na parkiecie. Zadbaj więc też o „doładowanie” ich baterii, serwując coś pożywnego i smakowitego. Wiele osób ogranicza się tylko do drobnych przystawek i przekąsek – z własnego doświadczenia wiemy jednak, że to zazwyczaj za mało. Pomyśl więc też o jednym prostym daniu na ciepło. Mogą to być małe pizzerinki czy skrzydełka kurczaka w smacznej marynacie. Każda impreza udaje się lepiej, gdy goście są najedzeni.

Dobrej zabawy!