Home Uroda Dlaczego peeling kawitacyjny twarzy daje tak dobre efekty?

Dlaczego peeling kawitacyjny twarzy daje tak dobre efekty?

salon-urody

Peeling kawitacyjny ultradźwiękami ma wiele zwolenniczek. Tę wyjątkową metodę złuszczania naskórka można stosować także w przypadku bardzo wrażliwych cer lub z rozszerzonymi naczynkami. Nie jest żadną tajemnicą, że peeling kawitacyjny przynosi zachwycające efekty pielęgnacyjne. Czy jesteście ciekawe, dlaczego tak się dzieje?

Wszystkie zalety peelingu kawitacyjnego wynikają z jego sposobu oddziaływania na skórę. Wibracje ultradźwiękowe przyspieszają metabolizm komórek skóry, poprawiają krążenie krwi oraz usuwają zbędne produkty przemiany materii oraz wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo, dzięki wysokiej częstotliwości wibracji kawitacyjnych, dochodzi do przyspieszenia pracy enzymów w komórkach oraz rozbicia zwapnień w skórze. W ten sposób uzyskujemy efekt natychmiastowego oczyszczenia, odświeżenia i odmłodzenia skóry.

Dlaczego warto wykonać peeling kawitacyjny twarzy?

Powodów jest wiele. Przede wszystkim w ten sposób możemy dokładnie, ale przy tym również łagodnie, oczyścić skórę ze wszelkich zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Kawitacja jest także doskonałą metodą na odblokowanie i oczyszczenie porów, szczególnie występujących w tzw. strefie T (czoło, nos, broda). Peeling kawitacyjny zalecany jest do usuwania martwych komórek skóry u każdej osoby, bez względu na to, jaki typ cery posiada. W przeciwieństwie na przykład do oczyszczania manualnego, można go stosować nawet u osób z predyspozycją do powstawania podrażnień.

pk1

Peeling kawitacyjny ultradźwiękami daje też szereg innych korzyści. Dzięki temu, że dokładnie usuwa martwy naskórek, to również dodatkowo dotlenia cerę i pozwala jej lepiej oddychać. Jest także idealnym sposobem na to, by zwiększyć działanie kosmetyków i profesjonalnych preparatów kosmetycznych, ponieważ skóra, która jest w ten sposób złuszczona, chętniej i skuteczniej przyjmuje składniki aktywne z maseczek, kremów czy odżywczych olejów.
Zapisz się na zabieg do salonu J’adore!

Zapraszamy na profesjonalny peeling kawitacyjny w Krakowie. W salonie J’adore stosuje się nowoczesne i bezpieczne urządzenia do kawitacji, wyróżniające się skutecznością na tle innych tego typu aparatów. Nie bez znaczenia jest również wiedza, doświadczenie i umiejętności kosmetyczek i kosmetologów wykonujących ten zabieg, co znacząco przekłada się otrzymywane efekty. Dowiedź się więcej na stronie http://jadoreinstytut.com/peeling-kawitacyjny/