Home Wydarzenia Debiutowała aplikacja, dzięki której znajdziesz świetnego fryzjera i kosmetyczkę. Sprawdź Moment.pl

Debiutowała aplikacja, dzięki której znajdziesz świetnego fryzjera i kosmetyczkę. Sprawdź Moment.pl

portalmoment_3

Chcesz zadbać o swój wygląd? Z Moment.pl w kilka chwil znajdziesz specjalistów z branży hair & beauty, którym warto zaufać. Przed kilkoma tygodniami aplikacja debiutowała w App Store i Google Play. Podobnie jak portal Moment.pl służy do wygodnej rezerwacji wizyt u fryzjera, kosmetyczki lub w spa.

Umów się na wizytę w kilka sekund

Moment.pl to portal oraz aplikacja dla kobiet, które nie lubią czekać. Rezerwacja wizyt trwa zaledwie kilka minut i odbywa się w czasie rzeczywistym, przez co nie wymaga mailowych albo telefonicznych potwierdzeń. Wszytko jest naprawdę proste. Znajdujesz salon, czytasz opinie i wybierasz dogodny termin usługi. Co więcej, możesz łatwo zarządzać swoimi wizytami, a odwołanie rezerwacji to tylko kilka kliknięć.

Z aplikacji Moment.pl możesz korzystać gdzie i kiedy chcesz. Sama wybierasz firmę, rodzaj usługi oraz osobę, która ma ją zrealizować. Funkcja rezerwacji wizyt dostępna jest przez całą dobę, nawet w czasie po zamknięciu salonu. Daty oraz godziny wizyt proponowane w aplikacji są na bieżąco synchronizowane z terminarzem konkretnego salonu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrany pracownik będzie na Ciebie czekał w określonym terminie.

Znajdź swojego fryzjera

Aplikacja to również sprawdzony sposób na znalezienie najlepszych specjalistów z branży hair & beauty w twojej okolicy. Każdy z salonów ma w aplikacji swoją wizytówkę, zawierająca krótki opis firmy, wskazówki dojazdu, dane kontaktowe oraz ofertę wraz z cennikiem. W jej obrębie znajdują się również komentarze wystawiane przez klientów salonu. Co ważne, są to opinie, którym można zaufać, ponieważ mogą zamieszczać je jedynie osoby, które zarezerwowały wizytę za pośrednictwem portalu, a później skorzystały z usługi. Salony fryzjerski i gabinety kosmetyczne o najlepszej renomie wyświetlają się na górze wyników wyszukiwania. Punkty cieszące się największą popularnością zebrały nawet ponad 1000 opinii.

aplikacja-mobilna-moment

Projekt promowany przez gwiazdy „Ostrego cięcia”

Wśród wizytówek firm ogłaszających się na portalu i w aplikacji Moment.pl można znaleźć najlepszych fryzjerów i kosmetyczki w kraju. Wystarczy tylko wspomnieć, że ambasadorami marki zostali najbardziej rozpoznawalni fryzjerzy w Polsce – wirtuoz nożyczek Andrzej Wierzbicki oraz Tomasz Schmidt, prawdziwy ekspert w zakresie koloryzacji. Gwiazdy można zobaczyć w spotach i materiałach reklamowych marki, pojawiających się na YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Portal internetowy Moment.pl to także baza sprawdzonych informacji z branży hair & beauty. W obrębie witryny funkcjonuje blog ze specjalistycznymi poradami. Zamieszczone na nim artykuły umożliwią szybkie rozeznanie wśród dostępnych usług, przybliżą innowacyjne zabiegi i pozwolą zorientować się w ogromnej różnorodności ofert.

Aplikację Moment.pl można pobrać z App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/moment-pl-rezerwuj-wizyty-online/id1216730250?mt=8 oraz Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moment.mobile&hl=pl.