Home Uroda Kosmetyki pielęgnacyjne CD – blisko natury

Kosmetyki pielęgnacyjne CD – blisko natury

zelemydlacd

Pielęgnacja bliska naturze i uwzględniająca naturalne potrzeby skóry ? te wartości bliskie są marce CD. W zgodzie z trendem świadomej pielęgnacji ciała, produkty CD nie zawierają w swoim składzie kontrowersyjnych składników. Ta filozofia znana jako CD Reinheitsgebot? pozwala kobietom cieszyć się delikatną formą pielęgnacji bez negatywnego wpływu na ich skórę i organizm. Produkty CD od początku roku dostępne są w wersji z polskimi etykietami.

 

Świadomy wybór

CD to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku kosmetycznym w Niemczech, która z początkiem roku wprowadziła swoje produkty w polskiej szacie graficznej. Klientki od lat doceniają je za przejrzystość składu ? kosmetyki zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot? są bowiem wolne od kontrowersyjnych składników takich jak: barwniki, parabeny, oleje mineralne czy silikony. W większości z nich nie ma także składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego są odpowiednie dla wegan. Wynika to z faktu, iż CD od lat aktywnie angażuje się w działania na rzecz ograniczenia testów przeprowadzanych na zwierzętach. ?Czystość składu? produktów oraz ich delikatne działanie najlepiej oddaje hasło przewodnie marki, które brzmi: Moja skóra potrzebuje tylko wody i CD.

Staramy się, aby nasze produkty były jak najbardziej przejrzyste. To samo podejście stosujemy w przypadku etykiet
? mówi Stefan Mulder, dyrektor marketingu. Z tego względu na opakowaniach znajduje się znak ?0%? będący swego rodzaju stemplem jakości podkreślającym naturalny skład. W przypadku dezodorantów, oprócz zasady
CD Reinheitsgebot?, do ich produkcji nie wykorzystujemy soli aluminium, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, dlatego na opakowaniu dodatkowo znajduje się komunikat ?nie zawiera soli aluminium?. Póki co brak spójnych badań potwierdzających ich działanie, dlatego to kwestia świadomego wyboru konsumentek polegająca na eliminacji wybranych substancji ? dodaje.

Kosmetyki bliskie naturze

W Polsce marka prowadzi komunikację pod hasłem ?CD ? kosmetyki bliskie naturze?. Na półkach sklepowych można znaleźć dezodoranty w trzech wersjach: spray, roll-on, atomizer oraz żele pod prysznicw poręcznych i transparentnych opakowaniach, a także mydła. Te produkty z portfolio CD dostępne są w trzech liniach zapachowych: cytryna, lilia wodna oraz owoc granatu.

CD Żel pod prysznic z naturalnym wyciągiem z kwiatu lipy.

Nowy żel pod prysznic z naturalnym wyciągiem z kwiatu lipy pielęgnuje i nawilża skórę. Dodatkowo energetyczny cytrusowy zapach przyjemnie pobudza do życia zarówno ciało, jak i umysł.

Neutralne pH pomaga chronić skórę przed wysuszeniem. Żel pod prysznic CD to połączenie orzeźwienia
z kompleksową ochroną, odpowiednie dla delikatnej, wrażliwej skóry.

  
Deo Atomizer z naturalnym wyciągiem z kwiatu lipy
Dawka przyjemnego orzeźwienia dla ciała i duszy: nowy Deo Atomizer o zapachu cytryny swoim energetycznym zapachem budzi do życia i pozytywnie nastraja na resztę dnia. Atomizer CD nie zawiera kontrowersyjnego składnika, jakim jest sól aluminium. Przyjemny zapach cytryny jest orzeźwiający, a formuła atomizera zapewnia świeżość przez 24 godziny. Produkt zawiera również naturalny ekstrakt roślinny, dlatego jest polecany dla wrażliwej skóry. Deo Atomizer nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot? stosowaną w procesie produkcji, kosmetyki bliskie naturze gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników.

 

CD Nawilżający żel pod prysznic to sposób nadelikatną pielęgnację skóry.

Nawilżający żel pod prysznic CD, zawierający naturalny wyciąg z lilii wodnej, nawilża skórę i przywraca jej naturalne funkcje. Posiada neutralne pH, dlatego może być stosowany w przypadku pielęgnacji wrażliwej skóry. Zapewnia również delikatne oczyszczenie skóry oraz chroni ją przed wysuszaniem.

Żel pod prysznic o subtelnym zapachu lilii wodnej to przyjemność dla wszystkich zmysłów.

Dezodoranty CD z linii Lilia Wodna zapewniają długotrwałe uczucie świeżości, pewności oraz pielęgnację skóry.
Dezodoranty CD nie zawierają kontrowersyjnego składnika, jakim jest sól aluminium. Przyjazna formuła, zawiera naturalny wyciąg z lilii wodnej, która delikatnie łagodzi podrażnienia i przywraca skórze naturalną równowagę. Produkty z zawartością lilii wodnej są polecane w przypadku pielęgnacji wrażliwej skóry. Aktywny system Deo gwarantuje 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, nie pozostawiając białych śladów na ubraniach.

Żel pod prysznic z naturalnym wyciągiem z owocu granatu.

Cudowny owoc, symbol wiecznej młodości i sekretna broń natury. W wielu kulturach granat przez wieki był uważany za niezwykle cenny, dzięki właściwościom zdrowotnym – między innymi chroni komórki skóry przed nadmiarem wolnych rodników.

Żel pod prysznic CD z owocem granatu intensywnie pielęgnuje oraz nawilża ? działa podobnie jak balsam przeznaczony do podrażnionej i suchej skóry. Posiada neutralne pH, dlatego może być stosowany w przypadku pielęgnacji skóry wrażliwej. 

Aromatyczna woń granatu sprawi, że prysznic stanie się wyjątkowo przyjemną częścią dnia.

Odświeżające dezodoranty z naturalnym wyciągiem  z owocu granatu.

Granat to cudowny owoc, symbol wiecznej młodości i sekretna broń natury. W wielu kulturach przez wieki był uważany za niezwykle cenny, dzięki swoim właściwościom zdrowotnym. Działa bowiem uśmierzająco na suchą i podrażnioną skórę.

Dezodoranty CD o zapachu owocu granatu ? dostępne w formie Deo Atomizera oraz roll on ? pozwalają cieszyć się świeżym zapachem. Zasada ?czystości składu? marki CD zakłada świadome unikanie kontrowersyjnych składników przy procesie produkcji. Dzięki temu dezodoranty CD nie zawierają soli aluminium i są odpowiednie również dla wrażliwej skóry. Delikatna formuła zapewnia 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, bez pozostawiania białych śladów na ubraniach.

Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Wszystkie produkty CD są dostępne w wybranych drogeriach i sklepach.

 

Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot?, ten produkt zawiera:

0% Olejów mineralnych

0% Silikonów

0% Parabenów

0% Barwników

0% Składników pochodzenia zwierzęcego

Sugerowana cena:

CD Odświeżający żel pod prysznic, 250ml ?  9,49 PLN

CD Dezodorant Spray, 150ml ? 10,79 PLN

CD Deo Atomizer, 75 ml ? 14,99 PLN

CD Dezodorant roll on, 50ml ? 10,79 PLN