Home Uroda Bvlgari – poznaj włoskie zapachy

Bvlgari – poznaj włoskie zapachy

1

Bvlgari to popularna, luksusowa włoska marka. Większości osób kojarzy się z biżuterią, jednak w swoim portfolio ma również całą paletę pięknych zapachów. Bvlgari to perfumy dla kobiet i dla mężczyzn. Zapachy podzielone są na kilka serii. Zobacz, czym się one charakteryzują.

Bvlgari – Goldea

Goldea to linia perfum o zapachu kwiatowo-orientalnym. Swoją premierę perfumy miały w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. W tej linii perfum znajdują się wody perfumowane:

  • Blossom Delight- nowoczesny zapach kwiatowy, wyrazisty, promienny optymistyczny;
  • Roman Nigh- zapach kwiatowo piżmowy z nutami szyprowymi; jest on niezwykle zmysłowy olśniewający, idealny na wieczór;
  • Bvlgari Goldea Rose – woda perfumowana kwiatowo -piżmowa; zalicza się ją do klasycznych kobiecych zapachów;
  • The Roman Night Absolute – zapach zmysłowy szyprowo- kwiatowy.

Bvlgari – Omnia

Bvlgari – Omnia to orientalne perfumy wydane w 2003 roku. Zapachy wchodzące w tę serię stworzył Alberto Morillas. W tej linii perfum wybierać można między trzema zapachami Crystaline, Coral oraz Amethyste. Różnice między nimi sprawdzisz na https://www.perfumeria.pl/collections/bvlgari. Bvlgari wszystkie perfumy w tej serii dedykuje kobietom.

1a

Bvlgari – Splendida

Splendida to linia eleganckich perfum dla kobiet. Znajduje się w niej pięć propozycji: Splendida Jasimin Noir, Splendida Iris D’Or, Splendida Rose Rose, Splendida Magnolia Sensual oraz klasyczny zapach o nazwie Splendida.

Bvlgari dla mężczyzn

Bvlgari to marka, które proponuje piękne zapachy nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Panom proponuje pachnidła zgromadzone aż w czterech liniach zapachowych. Każda z nich jest nieco inna. Bvlgari – Man Wood Essence to drzewne zapachy, będące najnowszą propozycją włoskiego domu perfumeryjnego. Swoją premierę miały w 2018 roku. Klasyczny zapach linii to akordy energetyzujące, dynamiczne, idealne dla przedstawiciela miejskiego stylu życia. Łączą wonie drzewne i cytrusowe. W tej linii zapachów znajduje się też woda perfumowana Man Wood Essence Neroli, która jest inspirowana śródziemnomorskimi zapachami.

1b

Kolejną propozycję dla panów stanowi Aqva Atlantique, czyli woda toaletowa o świeżym zapachu. Inspirowana jest ona siłą i energią Oceanu Atlantyckiego. Panowie szukający bardziej eleganckiego i wytwornego zapachu powinni skierować swój wzrok na linie perfum Men in Black. Woda perfumowana z tej serii to połączenie akordów drzewnych i orientalnych, a jednocześnie świeżych. Ostatnią propozycją jest Aqva pour Homme. Zapachy z tej serii należą do linii wodnej, są więc świeże, rześkie i energetyczne.