Home Wydarzenia Blogerzy z całej Polski zgłaszają się do drugiej edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego

Blogerzy z całej Polski zgłaszają się do drugiej edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego

sta

19 maja w radomskim Europejski Boutique Hotel odbędzie się uroczysta gala statuetek zwycięzcom drugiej edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego. Udział w wydarzeniu mogą wziąć blogerzy z całej Polski.

Plebiscyt przeznaczony jest dla ogólnopolskiej blogosfery, dzięki czemu udział w gali wezmą nie tylko blogerzy mieszkający w Radomiu. Spośród wszystkich uczestników zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy zostaną nagrodzeni statuetkami w kilkunastu kategoriach tematycznych.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia. Po tym terminie nasi jurorzy zaczną oceniać kandydatów i wyłaniać zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali 19 maja.W plebiscycie może wziąć udział każdy, nawet poczatkujący bloger. Warunkiem jest posiadanie bloga od minimum 30 dni zawierającego co najmniej 10 wpisów. – wyjaśnia Honorata Dyjasek, organizatorka wydarzenia.

JX1A4241

Radomski Plebiscyt Blogowy to wydarzenie zrzeszające twórców internetowych, którego celem jest integracja, motywacja do dalszego działania oraz promocja blogerów. To także świetna zabawa i możliwość sprawdzenia swoich możliwości.

Zgłoszenia można przesyłać wypełniając krótki formularz na stronie www.radomskiplebiscytblogowy.pl , tam też znajduje się kontakt dla firm zainteresowanych dołączeniem do grona sponsorów i zareklamowaniem swojej marki w niecodzienny sposób.