Home Styl Bądź modna wiosną! – TOP torebki

Bądź modna wiosną! – TOP torebki

bicycle-1838605_960_720

Co roku trendy modowe ulegają zmianom, szokują lub zauważa się wielki come back do tego, co było na czasie dawno temu. Co czeka nas w sezonie wiosennym 2017? Jak wygląda rynek torebek i czego można spodziewać się w damskiej garderobie?

Mediolan w Polsce
Tak, to nie geograficzna pomyłka. Prosto z włoskich wybiegów na ulicach będzie można podziwiać spektakularne torebki od najlepszych projektantów znad Morza Śródziemnego. Idealne i proporcjonalne fasony, blichtr, nietuzinkowość i kolorowe szaleństwo materiałów to tylko niektóre z cech, które wyróżniają torebki wiosennego sezonu.

Lans w wielkim mieście
… i w małym też. Designerzy nie wprowadzają absolutnie żadnych ograniczeń, a efekty ich pracy dumnie noszą zarówno trensetterki w popularnych metropoliach, jak i na przedmieściach. Wiosna 2017 to hołd w kierunku minimalizmu, prostym formom i stonowanym aplikacjom. Z kolei na drugim froncie mamy do czynienia z odważnymi połączeniami kwiatów i błyskotek oraz niesztampowych rozwiązań, np. plastikowych obręczy czy skórzanych pasków z metalowymi częściami, czego dowodem jest świetna oferta marki Answear i kupony rabatowe przy zakupie produktów.

Do ręki i na łańcuszku
Powrót do lat 50. XX wieku to dobry krok ku poręcznym produktom, które są niezwykle efektowne i zachwycają niejednoznacznymi motywami. Torebki znanych marek mówią same za siebie: „patrzcie i kupujcie!”.Klimaty latynoskie, boho, pastele, skóra, patchworki – trudno konkretnie zdefiniować tegoroczne trendy sezonu wiosennego, ponieważ odnoszą się do wszystkich stylów. Jedno jest pewne: rewolucja modowa nadchodzi w zastraszającym tempie, a witryny sklepowe będą oblegane przez najlepsze projekty z całego świata.

Daj się ponieść!
Wiosna to doskonała pora roku na wcielenie w życie swoich postanowień i odświeżenie garderoby. Świetną okazją do tego jest zakupowe szaleństwo, a nie chcąc tracić czasu w długich kolejkach w centrach handlowych, najprościej jest udać się na shopping… online. W wolnej chwili sprawdź koniecznie aktualne trendy w zasięgu jednego kliknięcia z wykorzystaniem kodów rabatowych Wittchen nawet do 70%. Zatem jeśli Twoją ukrytą naturą jest bycie łowcą promocji, takie rozwiązanie mocno rekomendujemy!