Home Lifestyle Awaria w domu – jak znaleźć zaufanego specjalistę?

Awaria w domu – jak znaleźć zaufanego specjalistę?

Fot.:Fotolia

Zatkany zlew, pęknięta rura w łazience, zepsuty telewizor – w domu może dojść do wielu awarii, z którymi trzeba sobie poradzić. W takich sytuacjach wybierasz zazwyczaj kogoś pod presją czasu albo poświęcasz wiele godzin, żeby trafić na zaufanego fachowca. Jak znaleźć złoty środek i szybko skorzystać z usług dobrego specjalisty?

Awaria w domu to postrach wszystkich, którzy mają plan dnia wypełniony po brzegi. Kiedy popsuje się zamek w drzwiach lub pralka w łazience ulegnie awarii, często zostajesz bez wsparcia. Nawet jeśli administracja budynku oferuje pomoc, to nie zawsze możesz na nią czekać – wtedy musisz szukać wsparcia fachowców z zewnątrz. Na co zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert ogłaszających się specjalistów?

Wybierz fachowców polecanych przez… fachowców

Znasz polecanego hydraulika, elektryka czy ślusarza, z którego rodzina bądź sąsiedzi byli zadowoleni? To świetnie. Czy nie zdarzyło Ci się jednak, że zachwalany przez znajomych specjalista nie spełnił Twoich oczekiwań? Aby dobrze doradzić, trzeba mieć specjalistyczną wiedzę. Warto więc wziąć pod uwagę rekomendację firmy, która wyszukiwaniem fachowców zajmuje się od lat – najlepiej skorzystać z porady ekspertów w tej branży. W pakiecie domowym Europ Assistance wystarczy zadzwonić, a konsultanci dobiorą odpowiedniego fachowca. Mają w tym doświadczenie i wiedzą, jakie kryteria muszą spełniać ekipy naprawcze.

Za jednym zamachem, czyli korzystaj z usług kilku różnych fachowców z tego samego źródła

Niestety nieszczęścia chodzą parami – często bywa, że kiedy pralka się psuje, jednocześnie telewizor przestaje działać. Jeśli kran przecieka, to zamek w drzwiach szwankuje… Nie zdążysz jeszcze ochłonąć po żmudnym poszukiwaniu jednego fachowca, a już czeka Cię szukanie kolejnego, i to zupełnie innej specjalizacji. Jak znaleźć na to czas i dokonać właściwego wyboru? Okazuje się, że to wcale nie jest trudne. Najszybszą i najwygodniejszą opcją będzie skorzystanie z pakietu assistance. Firma oferująca takie usługi, jak Europ Assistance, ma przygotowaną bazę sprawdzonych specjalistów z różnych dziedzin. Możesz zamówić wizytę jednego z wielu fachowców:

elektryka,
hydraulika,
ślusarza,
szklarza,
technika naprawiającego RTV i AGD itd.

Bez zbędnego wysiłku, jednym telefonem załatwiasz kilka spraw. A w sytuacjach kryzysowych, jak wiadomo, czas jest niezwykle cenny. Co więcej, taki pakiet będzie też dużo korzystniejszy cenowo – miesięczną składkę możesz obliczyć, używając kalkulatora Europ Assistance.

Pomyśl o wszystkim albo… niech ktoś zrobi to za Ciebie. Usługi dodatkowe w pakiecie assistance

Awaria w domu nie musi wiązać się tylko z zalaną podłogą czy zepsutym piekarnikiem. Sytuacja kryzysowa to także inne zdarzenia losowe, np. kradzieże. W takich wypadkach możesz potrzebować zabezpieczenia Twojego mienia.

Pamiętaj, że w pakiecie assistance masz możliwość skorzystania z dozoru lub transportu mienia. Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje koszty (do ustalonego limitu) usług świadczonych przez profesjonalną firmę ochroniarską.

Zainteresowany? Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na pakiet Europ Assistance. Za 30 groszy dziennie (pakiet Komfort) zyskujesz bezpieczeństwo i dostęp do usług, które okazują się niezastąpione w codziennych sytuacjach, kiedy potrzebna jest natychmiastowa, niezawodna pomoc.