Home Wydarzenia Aneta Gąsiewicz i jej nowy singiel „Feeling good”

Aneta Gąsiewicz i jej nowy singiel „Feeling good”

feelinggood

Aneta Gąsiewicz finalistka „You Can Dance” zrealizowała wreszcie swoje marzenie bowiem ukazał się jej debiutancki singiel, nad którym pracowała jeszcze do niedawna. Artystka nie zamierza poprzestać na jednej produkcji i już myśli o pracy nad kolejną.

Znana z programu „You Can Dance” artystka niegdyś tańczyła i to było jej pasją. Długo skrywała w sobie umiejętności wokalne, ale postanowiła, że będzie śpiewać i dzisiaj nie wyobraża sobie innego zajęcia. Pomysł, aby zacząć stawiać pierwsze kroki nie zrodził się znikąd, bowiem już w gimnazjum Aneta Gąsiewicz śpiewała dla siebie w domu.

Jak sama przyznaje – „Wstydziłam się i jakoś nie potrafiłam się przełamać i zdobyć na tyle na odwagę, żeby zacząć coś z tym robić.  Jednak dochodziło do mnie wiele sygnałów o tym jaki to ja mam ładny głos i czy przypadkiem nie śpiewam i tak też postanowiłam spróbować mówiąc sobie, że przecież raz się żyje.”  

Gąsiewicz mówi, że warto było postawić wszystko na jedną kartę i zdecydować o rozpoczęciu śpiewania. Postanowiła pójść dalej za ciosem i oto mamy debiutancki singiel, który spotkał się z ogromnym uznaniem słuchaczy i fanów Anety. Tutaj do posłuchania

.„Singiel, ukazał się w angielskiej wersji językowej, nosi tytuł „Feeling Good” i jest utrzymany w klimacie pop, r’n’b. Pomysł na taki styl wynikał z moich upodobań do tych dwóch gatunków muzycznych i tego, że najlepiej się w nich zawsze czułam. Utwór jest o tym jak to miłość potrafi czynić cuda. Na płycie pojawili się raperzy i producenci ze stanów” – dodaje Aneta Gąsiewicz.

Aneta Gąsiewicz zasłynęła  z programu „You Can Dance”, w 2008 roku kiedy to została finalistką tej edycji. Swoje dokonania postanowiła urzeczywistnić poprzez współpracę choreograficzną między innymi  z Anią Dobrowską, Eweliną Flintą i Dodą.

Młoda artystka prowadzi również sukcesywnie bloga modowego Netty.