Home Lifestyle Aktorzy filmowi występujący w teatrach.

Aktorzy filmowi występujący w teatrach.

teatr9

Polacy niestety nie chodzą zbyt często do teatrów, co też odbija się w oglądalności spektaklów. Tak naprawdę, w Polsce na dobrym poziomie są w stanie utrzymać się jedynie te teatry, w których zatrudnione są gwiazdy telewizyjne i aktorzy filmowi. Ich bowiem rozpoznaje młodsze pokolenie, dla którego jest to wyznacznikiem, iż być może coś będzie godne uwagi. Starsi ludzie znają pokolenie aktorów teatralnych, jednak już niezbyt wielu ich zostało na scenie.

Przepis na sukces teatru

Najbardziej znane teatry w Warszawie takie jak Teatr Komedia nie muszą obawiać się o swoją pozycję, jednak prawdą jest to, że muszą stale na nią pracować. Ciekawe spektakle, modernizacja aranżacji – to nie wystarczy. W teatrze należy znaleźć coś, co będzie przyciągać ludzi. A bez wątpienia są to aktorzy. Tam, gdzie występują znane osoby zyskuje się większy rozgłos. Gwiazdy filmowe, jak i telewizyjne są wizytówką teatru. Zwłaszcza, że zazwyczaj osoby te chętnie opowiadają publicznie o swojej współpracy z teatrami. Teatr Komedia to teatr, gdzie na najpopularniejszych seansach takich jak: „Interes życia”, „Selfie.com.pl”, „Pierwsza randka”, „Skazani na miłość”, czy „Hotel Westminster” można zobaczyć następujące gwiazdy: Violę Arlak, Katarzynę Ankudowicz, Mirosława Bakę, Mateusza Banasiuka, Filipa Bobka, Jerzego Bończaka, Tadeusza Chudeckiego, Rafała Cieszyńskiego, Tomasza Dedka, Annę Dereszowską, Krzysztofa Dracza, Jolantę Fraszyńską, Sylwię Gliwę, Julię Kamińską, Joannę Koroniewską, Mikołaja Krawczyka, Weronikę Książkiewicz, Wojciecha Majchrzaka, Łukasza Nowickiego, Bartosza Obuchowicza, Roberta Rozmusa, Marię Pakulnis, Przemysława Sadowskiego, Marcina Trońskiego, Grażynę Wolszczak, Magdalenę Wójcik, Katarzynę Zielińską i wielu innych.

Gwiazdy i tematyka spektaklów

Gwiazdy występujące w teatrze to już gwarancja tego, że na danym spektaklu pojawi się więcej osób. Poza tym, zazwyczaj tematyka takich spektakli nawiązuje do nowoczesności, dzięki czemu w teatrach nigdy nie ma pusto. Nie brakuje bowiem nadal ludzi, którzy od popcornu i sali kinowej wolą kameralność sceny.